Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézné valaki, hogy volt-e...

Megnézné valaki, hogy volt-e pozitív valamelyik LH teszt? Ez az első hónap, hogy használom. December 17-én volt meg utoljára, a ciklusom kb.28-30 napos, január 2-án lenne elméletileg a pé-m.

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nekünk ez a második próbálkozós hónap, szóval még nem ismertem meg rendesen a testem jelzéseit. Ez lesz a harmadik várandósságom, de az előző kilenc éve volt, már nem emlékszem a részletekre! Akkor folytassam másik teszttel?
2021. jan. 1. 21:23
 12/63 anonim ***** válasza:
54%

Én a Gabrielt, vagy a müllereset ajánlom. A mülleres drágáb(pisilős nem mártogatós), de több is van benne.


Illetve ezt is ajánlom

[link]

2021. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Elolvastam, meg fogom figyelni magam!
2021. jan. 1. 21:37
 14/63 anonim ***** válasza:
71%

Mindenképp folytasd.

Nekem a doki meg akarta magyarázni, hogy 30-31 napos ciklus esetén a 16-17 napon van peteérésem. Nekem viszont 1 héttel késöbb volt, a teszt is mutatta. Ez volt októberben. Novemberben terhes lettem. Most vagyok 8 hetes, 9 hetes helyett, mert megint később volt az ovum és így késöbb is fogant. Ezért tesztelj tovább. Látod nem vagyunk egyformák. 😉

2021. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Folytatom akkor, és egyelőre ezzel a teszttel! Boldog babavárást kívánok! Gratulálok!
2021. jan. 2. 15:25
 16/63 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Szia nekem is dec 17 jött meg és 30-31 naposak a ciklusaim szerintem nekem jan1 en lehetett pozitív ezek 25ös tesztek lehet nekem ez túl erős következő hónapban 10 essel próbálkozok, de azért tesztelek még a napokba tovább, hátha ...! Nekem inkább 11-13óra között mutat valamit az ovulációs teszt mindig.

2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már várom a fél nyolcat, hogy ma is teszteljek, valaki azt javasolta, hogy ugyanabban az időben próbáljam meg, mint tegnap! Kicsit fájdogál a bal petefészkem, talán ez a pé! Nagyon remélem!
2021. jan. 2. 17:26
 18/63 anonim ***** válasza:
54%

Igen, 3-as válaszoló vagyok! Anno nekem is ezt javasolták, hogy mindig ugyanabban az időben végezd el a lh tesztelést, legjobb elvileg a késő délutáni-esti vizelet, és ha jól emlékszem legalább előtte 2 óráig ne pisilj, már amennyiben ez igaz.

Feltennéd majd ismét a képet, hogy mennyire erősödött?

2021. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a mai.

Itt már szinte semmi nem látszik!

Folytassam a tesztelést? Vagy ennyi volt?

Ma egész nap szurkált a bal petefészkem, és a méhnyaknyák is tojásfehérjeszerű, nyúlós volt...

22-e óta, egy vagy két naponta voltunk együtt, remélem ez sikeres lesz.

2021. jan. 2. 19:45
 20/63 anonim ***** válasza:
54%

10es vagyok. Na nekem ez a tipus pont ilyen volt míg a másik tipus ilyen egy vizeletből:

[link]


Míg nyúlós nyák van, az elősegíti a kis fickók”életképességét”

Én nem adnám fel :)

2021. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!