Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sok evre sikerult a...

Akinek sok evre sikerult a spontan terhesseg veletek maradt a baba?

Figyelt kérdés

5 eve nem vedekeztunk a parommal.

Egyszer sem estem teherbe

Orvosnal voltam egyik ezt mondta masik azt.

Aztan inkabb nem is foglalkoztam vele

Es most decemberbe pozitivat teszteltem mikor nemis gondoltam a babara

Akinek ilyen soka jott ossze a baba veletek maradt?

Nagyon feltem 😕🙁

Tudom nem kell ragorcsolni de bennem van a felsz, hogy nemtudom hogy miert nem jott ossze eddig es most itt van es befolyasolna az esetleges bajom a fejlodesben stb


2021. jan. 1. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi. Annyi jó példa van, hogy ennyi idő után sikeres terhesség. Pl.a celebek között is: Majkáéknál, Tatár Csillánál, Debreczeni Zitánál stb..
2021. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom probalok pozitivan gondolni ra csak bennem van a nagy felsz :(
2021. jan. 1. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 évig nem védekeztünk, megszakitással néha ami nem igazán biztonságos de nem terveztük, de úgy voltunk ha jön akkor örülünk. És egyszer csak pozi lett a tesztem. Minden rendben volt a tehesség alatt és most is makk egészséges 2 éves.
2021. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem lesz semmi baj! Muszáj pozitívan gondolkodni, próbálj vigyázni magadra, főleg most a terhesség elején ne kapj el valami fertőzést.


Tavaly a barátnőm 30.szulinapjat ünnepeltük, ott voltak a külföldi barátaik is, épp babát vártak, nagyon szimpatikus pár, és meséltek, 6 év várakozás után érkezik a baba. Végül karácsonykor született ☺️ Anyósom szomszédjai 10 év után most várják a babájukat. Másik barátnőm 4 év után lombikkal esett teherbe, már 2 éves lesz a kislány. Volt osztalytarsnomnek kB 5 év után ikrei születtek ☺️


Boldog babavarast, komplikáció menteset, nagyon kívánom!

2021. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3as valaszolo

🙏🙏 hala a jo istennek kivanok minden jot

Remelem en kicsikemmel se lessz baj

7hetes vagyok

2021. jan. 1. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy én 4 év próbálkozás után jöttem össze. Most itt vagyok 28 évesen, egészségesnek érzem magam :))
2021. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4 nagyon koszonom a biztato szavakat

Boldog uj evet kivanok mindenkinek

🙏❤️

2021. jan. 1. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk 3 év után fogant, teljesen természetes úton. Makkegészséges, most féléves. Előtte egy évvel volt egy vetélésem. Szóval mindkét kimenetelre van esély, de bízni kell benne, hogy a statisztika jó oldalán vagytok :)
2021. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6 ev utan sikerult

De kozben tobbszor is terhes lettem csak elveteltem. A terhessegek(4) az elso 2 evben voltak. Majd 4 evig nem sikerult...

aztan egyszer csak paffff:)

Minden rendben volt!


Gratulalok! 🎇🎆

2021. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
6 év után fogant meg, ez volt az első terhességem, sohasem vetéltem. Ezután 3 kistesója is született, ők 1-2 hónap alatt összejöttek. 😊😊 Semmilyen orvosi beavatkozás nem történt.
2021. jan. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!