Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja voltam 21. napi...

Nyuszika1003 kérdése:

2 napja voltam 21. napi vèrvètelen mert 5 ève nem sikerûl a baba. Az eredmènyen a progeszteron 32,4. A hàziorvos azt mondta ez terhessègre utal. Volt valaki hasonlò helyzetben? Hihetek benne? Köszi a vàlaszokat

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 28-as erteknel a peteeres volt igazolhato. Szerintem a haziorvosod nincs kepben. Nogyogyasznak mutasd meg. De szoritok!
2018. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy elöttem is irták csak a peteérés igazolható,ebböl még terheséget nem lehet levonni.Nekem egyszer 190 volt és mègsem voltam terhes.
2018. nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Ma elmegyek ultrahangra de nem remènykedem màr semmiben :-(
2018. nov. 8. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de ha 5 éve nem sikerül a baba akkor hogyhogy még csak a vérvételnél tartasz? Eddig nem vizsgáltattatok semmit?
2018. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Màr most harmadjàra indultunk el megint. Ebből kettő angliàban volt. Tavaly decemberben terhes lettem de 12. hèten spontàn elvetèltem.:-(
2018. nov. 9. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:

1# valaszolo vagyok.

Mi lett vegul?

2018. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi 2 nap kèsèssel megjött. Most mèg jelenleg is folyamatban a vizsgàlatok. Köszönöm hogy ìrtatok
2018. nov. 23. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!