Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után egyből megugrik a hő...

Ovu után egyből megugrik a hő és fent is marad vagy fokozatosan ?

Figyelt kérdés
Illetve kinek mennyi szokott lenni a reggeli hő tüszőrepedés után ?
2021. jan. 2. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó, nekem így is, úgy is szokott lenni. Az én hőm ovuláció után 36,7-36,9.
2021. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek változó, és még neked is változhat ciklusról ciklusra. Ha már 3-4 ciklust hőmérőztél, még akkor is érhetnek meglepetések.

Nekem 36,5-7 között mozog pld., van akinek ez az alaphője. :D

Ha tudsz angolul, a Fertility Friend nevű honlapot/appot ajánlom, van egy kezdő hírlevelük is, ahol a hőgörbézésről bővebben beszélnek, mert nem mindenkinek ugrik egyből meg a hője 0.3-4 fokot, van akinek 2-3 napig eltart.

Ha most kezded csak mérni, kontextus (vagyis repedés előtti hő) nélkül nem fog sokat mondani. Illetve ha 3-4-5 naponta ugrálgat a hőd, az se jelent jót.

2021. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alap 36,3-36,4 és ovuláció után elkezd lassan kúszni. 36,5- 36,6 majd a 3. napon 36,81 ma már 36,66, de még mindig cover felett. Nekem annyira magasra nem szokott felmenni, de a progeszteron alapján van peteérés, következő ciklusban nézzük majd ultrahanggal is.
2021. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 napon belül kell felmennie.
2021. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. jan. 2. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!