Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt előtt kinek...

Pozitív teszt előtt kinek mikor kezdett fájni a melle, és milyen mértékben? Fokozatosan vagy hirtelen. Milyen tünet társult még mellé?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem fáj.

A hasam görcsölt, pont mint egyébként is menzesz előtt.

2016. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem se fájt, kb. 6 hetesen kezdett el feszülni meg nőni.
2016. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem fájt, "tünetem" is csak a 3. trimeszterben volt
2016. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első babámnál 1 hetes kimaradással kezdett feszülni a mellem és fokozatosan volt egyre rosszabb. 5 hetes voltam és hirtelen egy halom tünetem lett mellé (szagundor, étvágytalanság és álomkór) de addig semmi, csak nem jött meg.

Második babánál meg nemvárt előtt pár nappal nagyon enyhén elkezdett feszülni a mellem de itt már néha nekem PMS is volt a mellfeszülés. Más tünet szintén nem volt csak több napos kimaradással, kb ugyanazok, mint első babámnál.

2016. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt előtt talán 2 héttel.. Lehet hogy furán hangzik.. és bocsi hogy intim de párom szereti a melleimet aktus közben kényeztetni.. És észre vettem hogy érzékeny és fáj.. De akkor még nem gyanakodtam terhességre. Mert nekem eleve rendszertelen a ciklusom.. Természetesen szinte azonnal pozitív lett a teszt.. És már elmúltam 8 hetes mire kiderült
2016. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem feszült, max talán érzékenyebb volt mint máskor is menzesz előtt. A gyakori pisi miatt, és a havi kimaradása miatt kezdtem gyanakodni. Nekem nem is voltak ilyen általános terhességi tüneteim, mint a hányás például. És mégis egészséges a baba mint a makk.
2016. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem mint szokás szerint menstruáció elött pár nappal/1 héttel, aztán pozitív teszt, és kb 7-8 hetesen elmúlt, és azóta sem jelentkezett. 35hkm.
2016. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem peteérés környékén mindig szokott fájni. Ez a teszt előtt is így volt , viszont valamivel érzékenyebb volt mint máskor. Aztán ahogy megkellett volna jönnie Nemhogy egyhült a feszülés hanem erősebb lett. Ez megis maradt a második hónap végéig.

30 hkm

2016. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia, én Ir-es vagyok, nem mindig tökéletes a peteérésem, így a progeszteron szintem sem. Amikor nincs peteérésem, nem fáj a mellem csak nagyon minimálisan mensi előtti napokon. Ha van peteérésem akkor kb mensi előtt 5 nappal már eléggé fáj.

Kétszer estem teherbe, mindkétszer a nem várt nap előtt kb. 8-9 nappal már elégg fájt a mellem.

Tehát nálam a mellfájdalom a progeszteron szintjével függ össze. Így nyilván annak emelkedésével fokozatosan növekedett a fájdalom is, de erre fokozatosságra nem figyeltem.

DE, ez egy annyira szubjektív dolog, hogy kinek mire hogyan reagál a szervezete, hogy szerintem az a legjobb ha próbálod kiismerni a saját tested hónapról hónapra.

2016. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Utolsó nagyon hálás vagyok hogy válaszoltál nekem is ez a bajom, é remélem akkor legalább annyit jelet hogy most volt végre ovum! Már az is haladás lenne...
2016. nov. 9. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!