Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondanátok a dokinak a...

Mit mondanátok a dokinak a telefonba ha 3hét táppénzre lenne szükség?

Figyelt kérdés
Sajnos a háziorvosom nem valami együttérző(a nővérkével beszéltem már) , de most szükségem van arra, hogy táppénzre mennyek! Mellesleg hiába vagyok nála még sose írt ki, mert nemszokok táppénzre járni! De fizikai munkát végzek és már volt vesztésem és nem merek rizikózni! A nődokihoz 20án kell mennem csak addig kéne a táppénz, de fogalmam sincs mit mondjak a telefonba ami miatt 3hétre kiírna 😔
2021. jan. 2. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Az igazat. Ilyen téren szerintem megértő lenne.
2021. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg az igazat? Nem derül ki a kérdésből, hogy miért akarsz tp-re menni, így nehéz segíteni.
2021. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha a korai terhességről van szó, akkor az igazat.
2021. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocsi igen korai terhesség! Ezért hívtam a nővérkét(ismerem őt) azt mondta, hogy találjak ki valamit mert a doktornő ilyeneket nemszeret! Természetesen énis az igazságra szavazok, de most eléggé elbizonytalanodtam 😔
2021. jan. 2. 10:50
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem jön be, kiveszel szabit.. ne kockáztasd. Monnd , hogy beszéltél már a nőgyógyásszal, s ő "tiltott" el a munkától a vizsgálatig az előzmények miatt.
2021. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
És ha a nőgyógyásztól kérnék javaslatot? Gondolom, azt is fel lehet vinni a felhőben, így nem kell személyes kontakt hozzá.
2021. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már beszéltem a nőgyógyászal felírta a dolgokat amiket szednem és szúrnom kell ő mondta, h beszéljek a háziorvossal! Ő csak később tud felvenni! Hát majd megpróbálom hétfőn lessz ami lessz 🙄
2021. jan. 2. 11:08
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem szerintem se kockáztatok! Szólok, hogy több vesztésem volt, plussz szúrnom kell magam a lényeg, hogy őszinte leszek!
2021. jan. 2. 11:10
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
A nőgyógyász csak akkor tud táppénzre venni, vagy javaslatot adni, ha már élő terhességről beszélünk, azaz van szívhang. Szerintem próbálj először beszélni őszintén a házidokival. Elmondod, hogy ezek miatt az előzmények miatt szeretnéd ha tp-re venne, amíg a nőgyógyász nem tud.
2021. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Bocsi az offért....


Szerintem semmi baj azzal, hogy ha kijavítja valaki a helyesírást, vagy figyelmeztet rá. És akkor neked ettől rosszabb napod lett?


Engem például zavar, hogy az emberek nem tudnak helyesen írni netes oldalakon, és nem is érdekli őket, nem fordítanak rá figyelmet. Nem lehet mindenkinek tökéletes helyesírás, de azért törekedni kéne rá, ez is hozzátartozik az alapműveltséghez.


Nekem más az anya nyelvem, mint a férjemnek, ő is ki szokott javítani, ha valamit rosszul mondok, és nem veszem zokon, hanem mindig helyesbítek és igyekszek megjegyezni.

2021. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!