Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hányadik ciklus napon volt...

Ki hányadik ciklus napon volt együtt a párjával,baba reményében ?

Figyelt kérdés
Tudom középidoben van pè.
2021. jan. 2. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem átlag 25-26 naposak a ciklusaim. Többek között a ciklus 10. napján voltunk együtt,ez szerintem a legesélyesebb nap,másnap lett pozitív a digitális ovuteszt.

Bár egy kicsit aggódok,nem korai volt-e?.. úgy alakult hogy a pozitív napokon nem tudtunk együtt lenni.

Sajnos szeptemberben volt egy missed ab-om,azóta most próbálkozunk újra..

2021. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 30 napos ciklusaim vannak és a 13. 16 és 18.cilusnapon voltunk együtt.

18cn volt pozi LH teszt. Másnap negtív. Most pedig van pár tesztemami már pozitiv :D HCG persze. Ma van/volt a nem várt.

2021. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok tehátnekem nem pont középidőben hanem +3nappal később
2021. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratula #2/3 én 9-re nem várom..

#1es voltam

2021. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 26 naposak ciklusaim és olyan 12 nap körül szokott jelezni a testem az ovuláció miatt. 10 hónap után jött össze a baba, ebből körülbelül 7 hónapnál figyeltem, hogy mikor lehetnek az esélyes napok. Utolsó hónapban nem figyeltem. 😄

Viszont a pozitív ovulációs teszt sosem azt mutatja hogy aznap kell együtt lenni 😔 Eleinte mi mindig akkor voltunk együtt, de kiderült, a petesejt kilökődés csak ezután van. HA van.

2021. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen az első negatív nap van a kilökődés és 24 órát életképes.

Spermium sokkal tovább ezért mondják hogy ovu napkor érdemes. Vagy előtte mert a spermium 72 óráig él


#2 voltam

2021. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5: De, azt mutatja. Nem csam az ovulàció napi szexből lehet teherbe esni, sőt. Statisztikailag az ovu előtti napon van a legnagyobb esély, mert a spermiumok időben eljutnak oda, ahova kell (ez eltart pár óráig), és mire a petesejt megérik, már ott várakoznak. Na most az ovuteszt általában az ovu előtti napon pozitív.
2021. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Amikor mindketten akartuk... 🤦🏼‍♀️ Sosem szexeltünk időre, nem is tudom, hogyan csináljátok.
2021. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as dehogy időre... csak a nő azért figyeli.

Szerinted bejelenti,hogy na most gyere? 🙈😂😂

2021. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Középidőben, 3 nap alatt kétszer. Sikerült.
2021. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!