Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív terhességi...

Időn túli pozitív terhességi teszt mennyire mérvadó?

Figyelt kérdés
Reggel teszteltem ami negatív lett de nem dobtam ki, mire haza jöttem délután már egy nagyon halvány 2. csík is lett rajta.Tudom, olvastam a tájékoztatót az első 3 perc számít csak már most megint elbizonytalanodtam. Lehet csak száradási csík már most azt se tudom... Szedek egyébként fogamzásgátlót és volt is megvonasos vérzésem csak hónap elején volt h másnap reggel vettem be a gyógyszert de a 12 órába még benne voltam. Rá 3 napra együtt voltam a párommal de addig és azután is szedtem rendesen. De mégis bennem van a félsz.
2021. jan. 2. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, száradási csík
2021. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem hinném,hogy terhes vagy.Szerintem tesztelj 2-3 nap múlva ismét,hogy megnyugodj
2021. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
El tudod olvasni a használatit???
2021. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

99%, hogy száradási, pláne ha gyógyszert szedsz.

Ugyanakkor mikor én teszteltem full negatívat, vissza tettem a dobozába 5 perc múlva.

Két nap múlva ki akartam dobni, de azért még egyszer megnéztem, nem tudom miért és volt rajta egy halványka csík.

Rögtön csináltam másikat, amin szintén halvány, de egyértelmű második csík volt úgy egy perc múlva.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy terhes vagy, de azért még tesztelj egyet reggel.

2021. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nincs képed a tesztről esetleg ?
2021. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Azert en még bíznék. Sosem lett egyiken sem utólag halvány csík. Színe van?
2021. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! Hétfőn veszek mégegyet.
2021. jan. 2. 17:38
 8/19 anonim ***** válasza:
Megmutatod? Esetleg hátha akkor többet tudunk mondani.
2021. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogy tudok feltölteni?
2021. jan. 2. 17:42
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]

Ide feltöltöd es a linkjét be illeszted nekünk. :)

2021. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!