Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 1 nappal...

Menstruáció után 1 nappal voltam egyutt parommal . Van esély arra,hogy terhes legyek . ? Volt aki terhes lett ilyen együttlétből ? :)

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szia!Nem valószínű,hacsak nem volt rendkívüli peteérés,de az viszont viszonylag ritka.
2021. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kb 0
2021. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ikreim lettek pontosan ilyenkor!
2021. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es hany napos ciklusod van utolsó ?
2021. jan. 2. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
26, és teljesen rendszeres, eddig csak akkor késett, amikor terhes voltam, egyébként soha.
2021. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez sok tényezős. Fent említett 26 napos ciklus esetén nagyon is könnyű így teherbe esni.

Hány napos a ciklusod és mi az, hogy “menstruàcio után egy nappal”? Az hányadik ciklusnap?

Mert ha rövid a ciklusod és a menzeszed 5-7 napos, ez kb. ideális időpont a teherbeesésre. Ha hosszabb a ciklusod és a menzeszed tegyük fel 3 napos, nyilvàn sokkal kevesebb az esélye.

2021. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 6-os írja.


Ha minden maximális idővel történik akkor ciklushosszból 16 nap (luteális maximum ennyi) illetve minusz 5 nap (ennyit élhet maximum a spermium). Tehát ciklushossz minusz 21 nap. Ettől a naptól kezdve nem nulla a teherbe esés esélye. Nyilván azért ez a fehér holló esete, hogy mindenből a maximális jön ki. Luteális átlagosan 14-15 nap a spermium meg 2-3napot él.


Ha neked a ciklus hosszod 24 nap, akkor a ciklusod harmadik napjától már van esély babára. Nyilván minimális, de van. Azért, ha gyereket szeretnétek én még nem kezdenék babaruhát venni :) nem ideális az időpont. Ha pedig nem szeretnétek még babát akkor pedig tuti ebből az 1%-os esélyből fog sikerülni xD bocsánat de tényleg mindig azoknak sikerül a lehetetlenböl akik nem szeretnének :)

2021. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!