Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem sikerült az első...

Akiknek nem sikerült az első pár hónapban a baba, végül kellett valamit szednetek, életmódot váltani vagy minden változtatás nélkül később sikerült?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ovuteszteltem, kiderült, hogy nem jókor voltunk együtt. Plusz e és d vitamint kezdtünk szedni mindketten. Ezekkel a változtatásokkal egyből összejött
2021. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Mi meddőségi központhoz fordultunk.Még az inszeminációknál tartunk.Ha egyik sem sikerül akkor lombik,mert kissé sürget már az idő
2021. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

D-vitamint szedtem, ezt leszámítva az életmódomon semmit sem változtattam. Annyi csak, hogy eleinte az ovut próbáltuk figyelni, kalkulálni, aztán arról lemondtunk, mert amikor ovuteszteltem sosem lett pozitív, így kb az egész hónapban vérzéstől vérzésig kétnaponta voltunk együtt. Így másodszorra már összejött. Hogy a D-vitamintól vagy a megfelelőbb időzítéstől, azt sose tudjuk már meg.

Amúgy nekünk a 9. próbálkozós hónapban sikerült.

2021. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
5,5 év után eldöntöttük, hogy örökbe fogadunk, lehetőleg egy testvérpárt. Abban a hónapban már nem jött meg.
2021. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1. Mijor volt p.é.-d? Hanyadik ciklus nap ?
2021. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor *
2021. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Allamin inszeminaciora jartunk, mire maganban kibokte egy doki h az inzulinom nem jo, gyogyszert kene szedni..gyogyszer, inofolic, rendszeres mozgas, nem telt el3 het es megfogant! Egy eve jartunk mar a meddosegibe
2021. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Én tudatosabban figyeltem a munkahelyi stressz kezelésére. Rákövetkező hónapban jött össze.
2021. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
D-vitamin segített.
2021. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem.

6 hónap után sikerült.

2021. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!