Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészekben lehet méhen...

Petefészekben lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet. A petesejtnek ki kell szabadulnia a petefészekből ahhoz, hogy esély legyen a megtermékenyítésre.
2021. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Petevezetőben szokott lenni, ha méhen kívüli.
2021. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert 5+3 hetes vagyok és két napja voltam először kis barnazas miatt orvosnál. Akkor nem láttak méhen belül se kívül semmit. Most újra megnéztek és nem látnak terhességet csak 16 mm nyálkahártyát (2 napja volt ennyi) és a jobb petefeszeknel vmit.
2021. jan. 4. 09:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint van pozitív teszted, és 5+3 hete volt az utolsó mensid? Simán lehet, hogy később volt peteérésed, mint gondolod, és akkor fiatalabb a terhesség, mint ahogy számolsz, de amúgy ennyi idősen még nem feltétlenül kellene látniuk. 1-2 héten belül már tuti látszani fog a terhesség UH-n, ne aggódj!
2021. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a jobb petefészek mellett a petevezetöben.
2021. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Petevezetőben vagy hasüregben lehet.
2021. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De, ritkán, de a petefészken megtapadva is létrejöhet méhenkívüli terhesség. A petevezető csak a leggyakoribb hely, ahol előfordul.

[link]

2021. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Okés, mea culpa. Eddig sosem hallottam róla, de nem is csoda, ha ennyire nagyon ritka. 🙂
2021. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem se látszott öt hetesen semmi. Drukkolok.
2021. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!