Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Sikerult így teherbe esni...

. Sikerult így teherbe esni valakinek kozuletek?

Figyelt kérdés
volt egy méhenkívulim és megmutottek.amugy rendbe vagyok,a doki szerint simán lehet babám.csak mikor így?

2011. dec. 21. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 hónap pihi szükséges. Utána lehet, de mit mondott a doki?
2011. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sógornőmnek volt méhen kívüli terhessége. Sajna már nem emlékszem rá, hogy mennyi idő után lett terhes ismét.

Nekem vetélésem volt februárban, és júniusban sikerült teherbe esnem. Most 25 hetes vagyok (második fiú).

Nekem a vetélés után azt mondta a dokim, hogy 3 mensit várja, utána próbálkozzunk. Már kettő után próbálkoztunk. A 3 éves fiam 2 évet váratott magára, előtte is volt vetélésem.

2011. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amikor megmutottek azt hitték hogy méhrákom van de szeremcsémre a tesztek negatívak voltak.a doki szerint lehet babam.utánanéztem és egy petefészekkel fele esély teherbe esni.azért kérdezem hogy van-e valaki hasonlo helyzetben?
2011. dec. 21. 15:31
 4/5 Kucskár Gyuláné válasza:
ki tud segiteni! babát akarunk a férjemmel. mikor kell együtt lenni hohy terheds legyek?tegnap mult el a havim.2.éve probálkozunk de nem esek teherbe.
2011. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Abban a hónapban, amikor a "jó" oldaladon érik a petesejt, ugyanakkora esélyed van, mint másnak. :-) De ha nem akarod a véletlenre bízni, keress fel egy meddőségi centrumot. Lombiknál nem kell petevezeték. :-)

2011. dec. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!