Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez kémiai ilyen teszttel?

Lehet ez kémiai ilyen teszttel?

Figyelt kérdés
5 nap van még a mentruációmig 9.Dpo naptár szerint. De hamarabb éreztem a peteérésem 3 nappal. Ilyen “erős” délutàni teszt után lehet még kémiai esetleg ? [link]

2021. jan. 5. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció elmaradása előtt teljesen felesleges tesztelni. Ismételd meg akkor, ha már pár napja késik.

Drukkolok!

2021. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez még bármi lehet. Valóban szép pozitív de ettől még lehet kémiai. Bízzunk benne hogy nem lesz az!
2021. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A kémiai terhesség az, amikor egy pozitív teszt után a terhesség még olyan korai stádiumában megszakad, mielőtt orvosilag igazolható lett volna. Egy terhesség bármikor megszakadhat, annyi, hogy ennek esélye folyamatosan csökken az időelőrehaladtával. Ez a realitás.


Ugyanakkor ez egy szép erős teszt, felesleges bármi rosszra gondolni! Ameddig nincs vérzés, úgy kell venni, hogy minden oké és megy a maga útján.

2021. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat. Nyáron volt egy vetélésem így kicsit jobban aggódom. Köszönöm mindnekinek mégegyszer.
2021. jan. 5. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ennél erősebb volt és kémiai lett. 😕
2021. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél erősebb kémiaim is volt...


Nem várt elött nem tesztelgetünk pont ezért, mert most látszik, de ettől még simán megjöhet...


Illetve nekem full erős tesztem is volt, meg sem jött, mégsem lett babám... üres petezsák

2021. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!