Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor mit éreztetek?

Beágyazódáskor mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Semmit.
2021. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Semmit
2021. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Olyan lett a hasam alul, mintha fel lennék fázva és izomláz lenne benne egyszerre. Soha elotte nem éreztem ilyet. Plusz több, mint egy hét vagy egy hét lett volna még a nemvártig és nekem premens tüneteim csak pár nappal menzesz elott voltak. A cicim is másként fájt és elkezdett fájni a fejem sűrűbben. Persze ez emberenként más.

Biztos sokan hiszik, hogy ilyet nem érezhettem meg csak bemeséltem magamnak, de tényleg nem. Első hónapunk volt élesben, nem is számítottam rá, hogy máris babánk lesz. De akkor már tudtam és rá pár napra teszteltem pozitívat.

Egyébként ahogy én tudom és olvasom más meg sem érzi, mindenki máshogy működik. Viszont én abban a hónapban a peteérést is nagyon durván éreztem.. Szerencsénk volt. 😊

Érzel valamit?

2021. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer voltam terhes, egyiknél sem éreztem semmit. Pedig aztán hőmérőztem, lh teszteltem figyeltem mindenre. Semmilyen beágyazódással kapcsolatos dolgom nem volt, mellesleg baromi ritka, ha valaki valamit észrevesz, mert alapvetően magát a beágyazódást nem lehet érezni. Maximum a hormoningadozásra érzékenyebb a szervezet.


De ez is változó... ikrekkel semmi pms tünetem nem volt, már napok óta késett mikor eszembe jutott, hogy hol a mensim.

Egy babával meg 5 nappal nem várt előtt már rosszul voltam és a teszt is pozi lett. Szóval hormonok. Fölösleges beágyazódási érzetet keresni, már az is sok mikor a terhességi tüneteket keresi az ember egy héttel mensi előtt.

2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2021. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgyszintén semmit. Egyiknél sem.
2021. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy semmit vagy semmi olyat amit be tudtam volna határolni.
2021. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Olyan volt, mintha izomláz lenne a méhemben. Persze akkor nem tudtam, hogy mi lehet a bajom, azt hittem hülye vagyok, mert még sosem éreztem hasonlót és ráadásul pont abban a hónapban nem is számítottam rá, hogy össze jöhetett a baba. Pozi tesztnél jöttem rá utólag, hogy az a furcsa érzés a beágyazódás lehetett :)
2021. jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Én szurkalast éreztem.
2021. jan. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit 🤷‍♀️
2021. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!