Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfi sperma mennyisége...

A férfi sperma mennyisége befolyásolja a teherbe esés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hiába nincsen sűrűn szex, és akkor is kevés egy férfi spermája, kB 5-10cm akkor is teherbe lehet esni?
2021. jan. 6. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

he? 5-10 cm egy férfi spermája?

egyébként minél ritkábban van szex, annál csúnya szóval "minőségibb" a sperma.

2021. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy mérted az 5-10 centit...?
2021. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván köbcentire gondolt. Én ezt így írnám: cm3. Mint ahogyan a négyzetmétert így: m2.
2021. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom másképp leirni a mennyiséget... kevés ml-ben nem tudom meghatározni....de én ezt komolyan kérdeztem, itt a lényeg hogy ilyen kevés mennyiséggel lehet e?
2021. jan. 6. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ettol fugg, es nem is ennyire egyszeru a dolog. Latvanyra sok ondoban lehet keves, lassan mozgo, rossz minosegu vagy akar teljesen hianyzo spermium is, ha valami rendellenesseg van.

Es forditva, keves ondoban sok-sok eletkepes katona,erted.

Ha nem esel teherbe, akkor orvos, es a parod is menjen kivizsgalasra.

2021. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!így már világos
2021. jan. 7. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!