Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség jelei?

Calvin123 kérdése:

Korai terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Latom nap mint nap ezt a kérdést, és úgy vélem ez egyéntől függ. Leirom hat nektek az én tapasztalatom, eddig szinte minden hónapban a teszt megszállottja voltam mindegy volt hogy hónap eleje vagy épp a közepe mindig teszteltem habár tüneteim soha nm voltak.. 🤣 Viszont most lettek egyik nap késő aludtam el, másnap délután ébredtem fel és nagyon éhes voltam ettem és miast felaltam az asztaltól nagy melegség és már szaladtam is hányni itt meg nem sejtettem semmit majd kb rá egy hétre iszonyatosan fájni kezdett a cicim bimbom nagyon érzékeny lett, derekam majd leszakadt azt hittem még fog jönni.hasszurka le nyilalo és megakar jonni erzes. Hányinger, sűrű vizelés .. Menstruacio elmaradt ekkor teszteltem pepino tesztcsikal ami azonal pozitív lett, úgy véltem gagyi teszt elmentem a rosszmanba vettem x-epil tesztet az is egyertelmuen pozitív,ennek a tesztnek sem akartam hinni meg az nap vettem egy facellét szintén pozitív. Nem akartam elhinni és még vettem a clear blue digis változatot ami szintén pozitív 2-3. Tehet kb 4 - 5 héten járok a doki egyenlőre megvastagodott méhnyálkahártyat lát.. Es vissza terve a tüneteket lehet furán hangzik de nekem mind2 terhességem azzal indult hogy lazas lettem a láz egy napig tartott és beteg .. De sajnos mivel nekem van egy 2 eves kislanyom es más egészség ügyi problémák miatt nem tudom megtartani 😭 ezt biztatás kepp írtam ki hogy lányok bármikor sikerülhet nkm 2,5 év után sikerült nm kell elszomorkodni egy negatív teszt után nem szabad rá streszelni se épp mikor nem fogsz rajta lenni akkor fog becsuszni :) annak akinek edigg nem sikerült rég óta fel a fejjel a remény hal meg utoljára és kívánok minnel hamarabb babazast :) bocsánat a sok helyesírást

2021. jan. 7. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Le fognak hurrogni es törlik ezt a ki írásodat! 🤷‍♀️
2021. jan. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Miért kéne törölni? Nincs ebben semmi sértő. Inkább majd elkezdik durván alázni, amiért el akarja vetetni, de ez az ő élete, ő tudja.

Én megértettem a mondanivalódat Kérdező, nekem is akkor csusszant be, amikor nem számítottam rá. Úgy kezdtem el gyanakodni, hogy hőhullámaim voltak, azt hittem meggyulladok éjszaka, meg napokon át szalonnát ettem. Amit előtte nem.

2021. jan. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Tök jó hogy ezt leírtad. Sztem is sokan hasznosnak találják majd. Sajnálom, hogy nem tarthatod meg a kisbabádat, de biztos, hogy jó okod van rá.
2021. jan. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!