Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo mellett, ha...

Fogamzasgatlo mellett, ha minden eloirast betartok lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy a fogamzasgatlo nem hat? Ha nem zavarja semmi sem a gyogyszert (hasmenes,hanyas, antibiotikum, mas gyogyszer) letezik, hogy nem hat rendesen es ovulalhat a no?
2021. jan. 7. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha rendesen szeded akkor nem lehetsz terhes
2021. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

De, ha rendesen szeded is lehetsz terhes, mivel még mindig nem létezik 100%-os védelem! Ritka, de igen is lehetséges. Én is így lettem sajnos nem kívántan terhes, megfelelően szedtem, mindig ugyanakkor, éveken át, nem ment a hasam, nem hánytam, nem szedtem gyengítő hatású antibiotikumot semmit és mégis...

Keress rá a Pearl Index-re.

2021. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 es te nem erezted magadon a peteeres tuneteit?
2021. jan. 7. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
0,00001% kb hogy terhes leszel
2021. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem éppen 0,00001, a foggátló Pearl indexe körültekintő alkalmazás esetén is 0,1 és 0,3 közötti.
2021. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Egyre nagyobb az esély, ha hosszú évekig szedi az ember ugyan azt a fajta gyógyszert.


De van ismerősöm akinek a 4. terhesség fogamzásgátló mellett jött össze, pedig ők már nagyon nem szerettek volna negyedik babát, persze azóta boldogok a negyedik babával :)


Sajnos előfordul, ezért akár jobb ötlet középidőben még egy védekezési forma, (óvszer) használata, ha már tart az ember a terhességtől. 100%-os védelmet csak az nyújt, ha nincs szex.

2021. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!