Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Bővebben lent

Lehetek terhes? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A barátommal védekeztünk, de a kiszakadt az óvszer. Ma voltam nőgyógyásznál, meg sem vizsgált, annyit mondott, hogy mivel éppen menstruálok nem lehetek terhes. De hallottam már olyat, hogy valaki a menstruációs ciklus alatt esett teherbe. Esemény utáni tablettát szereztem, szerintetek be kellene vennem? Nagyon félek

2021. jan. 8. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyanról, hogy vki terhesség alatt (minimálisat!) vérezgetett.


De ha rendes mensid idejében jársz, esetleg már a sokadik napban, akkor a terhességi tesztnek mutatni kellene hogy terhes vagy-e.


Én a helyedben vennék legalább 3 féle terhességi tesztet, mindegyikből 3 darabot, és a következő héten, 2-3 napos eltéréssel használnám is*.


Ha ezekből csak egyetlen azt mutatja ki, hogy terhes vagy, akkor a teszttel együtt azonnal irány vissza dokihoz!


Ha egyik sem, akkor ezúttal szerencséd volt.


* A közismert szlogen szerint: Egy mérés - nem mérés. Kát mérés: félmérés. Három mérés: no, az már mérés.

2021. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor volt az aktus?
2021. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!