Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom agresszív, kiabál velem...

Kitt8888 kérdése:

Párom agresszív, kiabál velem és mindentől túl félt, amióta terhes vagyok. Szerintetek elmúlik majd nála? Bővebben, lent.

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok most.Már régebben összeköltöztünk, saját ház, saját autó, úgy gondoltuk jöhet a baba is(mindketten akarjuk várjuk). De egyre hamarabb kiakad mindenen, (pl. hagy vigyem ki reggel dolgozni, mert nekem menni kell kórházba postára stb.de ő nem engedi, hogy vezessek, igaz fél éve van jogsim, de muszály vezetni, mert akkor mi értelme. Erre az üzemanyag pénzzel jön hogy az dupla /7 km re van a melóhely/ és akkor én vagyok az idióta. Azt hozzá teszem, hogyha a testvéréhez kell menni,egy fél órára komázni akik kint laknak gátőrházban,15km-re oda mindig ki kell menni.) Ha gyalog akarok menni elviszi a lakáskulcsomat, hogy ne menjek sehova. Orvosnál is mikor voltam nagyon magas volt a pulzusom, nyugalom lenne a megoldás, de így? Nagyon várjuk a babát, meg szeretjük is egymást, de ez az állandó stressz..bezártság..nem vagyok túl boldog. Volt valakinek hasonló esete? Mit tudok tenni? Köszönöm előre is: 23L

2016. dec. 7. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
93%
Nem múlik el, sőt, egyre rosszabb lesz. Mindig lesz vmi, ami miatt igazolást nyer az elmebaja. Majd ha megszületik, aggódhat a gyerekért is. Állj a sarkadra, beszélj vele és egyezzetek meg, h mi az amiben te engedsz és mi az, amit az életben többet nem tehet meg veled. Egy embert bezárni a lakásba önmagában is nagyon durva, terhesen meg pláne felelőtlenség. Ha netán baj van, csak úgy tudnak segíteni, ha előtte rád törik az ajtót. A párod nem normális.
2016. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 Alain Delon ***** válasza:
80%
Beszélj meg egy családi kupaktanácsot a családoddal (szülők, testvérek vagy akár még távolabbi rokonok részvételével is), amikor "beszéltek a fejével", hogy hogy viselkedjen veled. Az a lényeg, hogy lássa, hogy nem vagy egyedül, és nem tehet meg veled mindent. Legyen egy kicsit fenyegető a légkör. Ez lehet egy ártalmatlannak tűnő ebédmeghívás is. Akár úgy, hogy a családod állja az üzemanyagpénzt, hogy ne lehessen még ilyen kifogása sem.
2016. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
64%

probald meg neki elmagyarazni hogy a terhesseg nem betegseg, nem kell vele sem otthon maradni sem fekudni.


De gyanitom mas van a hatterben.

2016. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
37%
Úgy érted hogy muszáJ?
2016. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
95%
A parod terrorizal, uralkodni akar folotted. Majd a babaval is ezt fogja csinalni. Nem igaz, hogy eddig nem volt ilyen, hogy nem vetted eszre.
2016. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Az a baj, hogy én nem vagyok olyan sarkamra álló típus. Nem lehet vele beszélgetni, mert ha sértem az egoizmusát, akkor rögtön elkezd ordibálni.Csak ugye az az érdekes, hogy mielőtt nem voltam kismama, nem volt ilyen. Bár akkoris az volt amit ő akart, de kompromisszumok alapján megvolt amit én is szeretnék. Ezelőtt engedte, hogy átsétáljak anyuékhoz, (3 utcára laknak). Együtt megyünk mindig boltba is, ha egy kenyér kell akkoris. Ez nem is zavart addig amíg eljutottam oda ahova akarok.

2016. dec. 7. 10:57
 7/78 anonim ***** válasza:
95%

Megengedte, hogy átsétálj anyuékhoz? Hát beszarok! Micsoda arany ember!

Te hülye vagy kérdező. Bezár a lakásba? Te normális vagy? Miért nem léptél még le?

Mit tudsz tenni? Összecuccolsz és olyan messze mész ettől a baromtól, amennyire tudsz.

2016. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
86%

"Ezelőtt engedte, hogy átsétáljak anyuékhoz"

Igazi aranyember!


Erősen kétlem, hogy a terhességed előtt nem adta semmit jelét annak, hogy milyen. Elveszi a lakáskulcsodat?


Nem kell ám 23 évesen minden agyamentnek gyereket szülni.

2016. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbáltam már család elé vinni a dolgokat, de ugyanazt teszi. Ha vádolom valamivel, kitalál valamit, amivel engem megalázhat. Például, hogy kiment testvéréhez fél óra és jövök és 4-5 óra múlva tér haza. Telefon természetesen luxus. És anyuéknál mesélem miközben ott van ő is, hogy ez így nem jó nem megbízható. Erre ő hogy én dumálok? Aki még főzni se tud? Milyen szerencsétlen vagyok stb.. Anyád előtt ekkora szégyent.. stb. És ezt mind ordítva se anya se én nem tudunk megszólalni. Én nem veszekszek vele. Pedig mondhattam volna rá, érdekes minden nap megeszed a főztömet, de ha ezt mondom ebbe is beleköt stb.. Vissza se szólok, inkább csak bólogatok.

Úgy képzeljétek vacsorára készítek kaját evés után berakom a hütöbe és másnap reggel adja ki a kutyának mert az romlott főzzek mást. Ilyen furcsa lett ő..

2016. dec. 7. 11:15
 10/78 anonim ***** válasza:
98%
Oké, akkor szenvedj csak. Majd mikor először kékre-zöldre ver, akkor se szólj egy szót se.
2016. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!