Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ha igen hány...

Lehetek terhes? Ha igen hány százalék az esély rá? Késik...

Figyelt kérdés

Szóval barátommal szexeltünk. És kipróbáltuk milyen gumi nélkül csinálni. A lényeg, hogy nem ment elbennem. A kerdés hogy ha előtte mondjuk orálisan kényeztettem, akkor az előváladék már nem juthatott belém ugye?

Válaszokat köszönöm előre is.


17L


2021. jan. 11. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
50%
2021. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Előváladék folyamatosan van, nem csak úgy, hogy te "lenyalod", aztán már nem is kell vele foglalkozni.

Nincs rá nagy esély, de védekezés nélküli szexnél nem lehet sosem kizárni a teherbeesést. Ezt talán előbb kellett volna mérlegelni, vagy tájékozódni.

2021. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
lehetsz simán
2021. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%

Ha nem ment el benned akkor "hivatalosan" 0,7% (tablettánál 0,4%).

Természetesen a baj abból szokott adódni, hogy kiveszem "időben"

Az időben kivétel nem azt jelenti, hogy kiveszem amikor mindjárt elmegyek, hanem előtte kiveszi kb. 1 perccel, te pedig kézzel, lábbal, szájjal amivel jólesik, elviszed.

És számolni sem árt ha valaki így védekezik. (nyilván nem a bárányokat az égbolton...)

Egyébkén sajnos vagy sem, nem olyan önnyű teherbe esni.

Lehetőleg ilyet ne csináljatok csak akkor ha nem probléma ha esetleg becsúszik.

Ezt a védekezést akkor szokták használni ha régóta együtt vagy a pároddal, és nem probléma ha becsúszik.

2021. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lehetsz. Az előváladék a nevével ellentétben nem csak szex elején, hanem közben is termelődik. Sose értettem miért jobb játszani a tűzzel, mint rendesen védekezni, és tisztába lenni a dolgokkal...
2021. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincs nagy esélye a terhességnek, de van. Ha nem gond hogy becsúszik a baba, akkor védekezzetek így.
2021. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha késik, akkor tesztelj, és kiderül
2021. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval, megcsináltam a tesztet és nem vagyok állapotos. SOHA TÖBBET nem csinálok ilyet. Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 16. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!