Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lenne érdemes tesztet...

Mikor lenne érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

December 22-én volt a menstruációm utolsó napja, párommal 28-án voltunk együtt, sajnos kiszakadt a gumi. Soha nem volt ilyen probléma, mindig ügyeltünk a megfelelő védekezésre. (gyógyszert nem szedhetek egészségügyi problémák miatt). Sajnos a menstruációm sosem volt pontos, mindig volt pár napos eltérés. A naptár szerint 10 nap múlva kellene megjönnie, de ugye ez nincs kőbe vésve, bármikor megjöhet.

Gyereket nem szeretnénk, pont ezért is rettegek, hogy nehogy becsússzon. Köszönöm, ha válaszoltok.


2021. jan. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg a menstruációd.
2021. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első napja a fontos a menstruációdnak, onnantól kezdődik a ciklusod, kb milyen hosszú a ciklusod? Vérzés első napjától a kövi vérzés előtti napig.

Együtléttől számítva 10 naptól nézheted 10 es érzékenységű tesztel 2 naponta.

Nekem dec 15 volt az 1 nap, 27 voltunk együtt,(tehát 3-4 napot várt a sperma) 30 vagy 31 volt peteérésem, 9.től pozítív a tesztem.

2021. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 5 napos a menzeszed, akkor 18-án kezdődött, ha 24-re várod, akkor ez 37 napos ciklus, tehát csak 10. körül volt peteérésed. Ha pár napot leveszünk, akkor is kicsi az esélye a terhességnek (majdnem nulla).

Én csak hónap végén tesztelnék.

De ha nagyon aggódsz, akkor ha terhes vagy, egy 10-es érzékenységű teszt már egy hét múlva kimutathatja.

2021. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 napja volt az aktus, szóval a beágyazódás befejeződhetett már, szerintem már kimutatná egy teszt.
2021. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!