Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy három éves kisfiam...

Yamilia kérdése:

Van egy három éves kisfiam sokszor probálkoztunk a tesoval de nem jött össze de most már 2 hete késik ami nem jellemzö nincs semien tünetem picit fáj a hasam néha néha tesztet még nem csináltam. Lehet hogy pocaklakom van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
igen lehet.
2011. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem csinálsz tesztet?
2011. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
holnap csinálok
2011. jan. 27. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, most hogy töröltettük a másik kérdésed, remélem nem teszed fel többször.

Benne van a szabályzatban, hogy ne kérdezd meg ugyanazt 2-szer, hanem használd a kiemelés funkciót. 1 órás különbséggel meg pláne sok értelme van.

És ne te legyél felháborodva. Tök igénytelenül tetted fel a kérdést, se pont, se vessző, komolyan, a 8 éves gyerekek szebben tudnak fogalmazni. És akkor még hülyeség is...mi vagyunk mi, médiumok? Szomorú, hogy magadtól nem jutottál el odáig, hogy csinálj egy tesztet. És miután itt már megírták, azért nem baj, te megkérdezed megint, hátha belefutsz egy röntgenlátásúba?

2011. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jo oké de ne haragudj, én szerintem normálisan kérdeztem,valamit s véletlenül kétszer.Szerettem volna valamit megkérdezni,amire kiváncsi vagyok.
2011. jan. 27. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!