Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 8.napon enyhe...

Peteérés után 8.napon enyhe pecsételő vérzés,lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Reménykedhetem benne hogy ez a beágyazódási pecsételő vérzés? Fáj a hasam bal oldalt, 37° a hőm!! Volt már valaki így? 8 éve próbálkozunk orvos szerint egészségesek vagyunk!😑Menzeszem 10 nap múlva esedékes
2021. jan. 16. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Peteeres után egy héttel agyazodik be a megtermékenyítetr petesejt.
2021. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt ilyen pecsételő vérzésem soha! Mindig figyeltem magam van-e valami változás.
2021. jan. 16. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
1es és a 8 nap nem több mint egy hét?? 🤣😂🙈
2021. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 12.dpon volt.

De már a 10.dpon halvány pozitív volt a tesztem. Onnan 5 napra volt a nem várt.

Lehet baba is igen.

Pár nap múlva egy 10es érzékenységű teszttel próbálkozhatsz.

De ha ma a 8.nap van ovu után és még 10 nap van menstruációig az nagyon nem ok. 12-15 között a normális.

2021. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as,a szervezetünk nem egy beidőzített gép, ahogy a menzesz is csúszhat 1-2 napot, úgy a peteeres is... :) 7 vagy 8 nap, teljesen mindegy. Látom sikerült a lényeget kiragadni a szövegből.
2021. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam így sajnos csak kevés volt a progreszteron a szervezetemben, nem baba volt. 6x voltam terhes és ez eddig kimaradt nálam. Majd írd meg mi lett végül.
2021. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen,de ezzel egyidejűleg pozitív is lett a teszt.8,9,10.napon(dpo)lett pozitív a teszt,1,2,3.babánál.A 8,9,10 az a pozitív lh teszt utáni napok száma.

Minden szervezet más,máskor lesz pozi a teszt.Ha eddig nem volt ilyen,esetleg jel lehet.

Bocsi,hogy megkérdezem,milyen orvosnál voltál?Néztek hormonsort,terheléses inzulinvizsgálat,pajzsmirigy,ilyesmiket is?Clostilbegytet próbálta már a doki?

Elnézést,ha ezeken túl vagy,csak itt láttam már olyat,h 1 dokinál megállt a tudomány...Én tapasztaltam is,egy kis sima pajzsmirigy alulmüködést nem vett észre egyik doki sem!!!Váltottam háziorvost,érdekes,egyből rájött.A többit tudod,lett 3 gyermekem!

Remélem tudtam segíteni!Drukkolok!

2021. jan. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8dpo n fulnegatív lett a tesztem, lh is, jósnak néztem, kiváncsi voltam mutat e valamit ha igen mennyivel előbb, mint a hcg. 9dpo délután az lh közepes erős lett, ami gyanus volt, csináltam hcg tesztet nagyon halvány pozi lett.

Nekem a délutáni tesztek lettek mindig erősebbek a terhes is és az lh is.

2021. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy orvosnál voltam de benne nagyon bízok! A létező összes kivizsgáláson voltunk! Minden rendben van velünk!! Csak valamiért együtt nem megy úgy látszik! 😐😟😟😟
2021. jan. 22. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező,de arra is vannak vizsgálatok,hogy kettőtöknek lehet e gyermek!

Lombik nem jött szóba?

Hát,ha 8 évig nem jött össze,én biztos,hogy másod,harmadvéleményt is kérnék,minden követ megmozgatnék!Addig nem tágítanék,míg ki nem derül az oka!Petevezeték átfújás,clostilbegyt,ilyesmin átestél?

Én voltam híres-neves dokinál is,mert nem jött össze a baba!Semmit nem segített,azt mondta minden rendben,mert nem lát semmi eltérőt,rendszeresen megjött időre!Mégis kiderült,h pajzsmirigyes vagyok,és ez akadályozta a teherbeesést!


Oké,ha kivizsgált minden ilyesmire,és minden tökéletes,de a többit meddőségi központokba szokták(úgy tudom)...#7-es voltam.

2021. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!