Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek a beágyazódást...

Valakinek a beágyazódást hüvelyfeszüles és gyakori pisilési inger követte?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnap reggel úgy keltem hogy nagyon feszít a hüvelyem.Nem égett ,nem viszketett.A veszítés miatt többet jártam pisilni is.Utánna késő délután távozott belőlem valami zöldes színű nyák.És ez előtt és után semmi más folyásom nem volt.Tegnap este már nagyon feszített azon voltam hogy ügyeletre megyek ha aludni se fogok bírni.De aztán sikerült elaludni.Ma reggel felkeltem és semmi de semmi feszülésem nincs.Teljesen elmúlt.Most vagyok 9 dpo.én a beágyazódásra tippelek mert velem ilyen még soha nemfordult elő.Esetleg tapasztalatok?Köszönöm előre is válaszokat. :)

2021. jan. 15. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagyok orvos de a zoldes szinu nyak inkabb valamilyen fertozesre utal mint beagyazodasra. Mindnekeppen menj orvoshoz!
2021. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.köszönöm hogy írtál.Ha fertőzés lenne akkor nem kéne tovább tartania vagy több bűzös folyásnak lenni?!(bocsi a kifejezésért).Volt már hüvelyi fertőzésem de az napokig eltartott és nagyon fajt amikor pisiltem.Ez teljesen megszűnt.Egyébkén múlthét hétfőn voltam dokinál akkor teljesen rendben volt minden.Más problémát kizárnák ez miatt.gondolom látta volna ha valami gond lenne odalent..De persze attól lehet fertőzés.De hogy egy napig tartson az nekem furi :/
2021. jan. 15. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De alt tovabb tart, de a zold ilyen esetben nem jo szin. Meg igen fajhat ha pisilsz akkor inkabb felfazas. Ha meg viszket, eg, kiuteses lesz stb akkor fertozes.
2021. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hála Istennek teljesen elmúlt egy éjszaka alatt.Szerintem inkább felfázás lehetett,ha terhességhez

nincs közé.Vagy nem tudom..

2021. jan. 15. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább felfazas lehetett. Én legalább nem éreztem a beagyazodast. A terhességem első jeleit is 5-6 hetesen éreztem csak mikor meg kellett volna jönnie a menstruációmnak viszont helyette csak görcsöltem. A görcsöles sem hasonlitott a mensis gorcsokre.
2021. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2021. jan. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!