Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetes terhes vagyok...

5-6 hetes terhes vagyok rózsaszínes folyás normális ? Bővebben lent ...

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom épp petezsákot és szikhólyagot is látott viszont magzatot még nem ..jövő héten kell visszamennem kaptam utrogestant viszont rózsaszínes néha pirosas folyásom van ..nagyon félek :( Előzménynek mondanám hogy két éve volt egy missed ab műtétem és van egy igen nagy 8 cm-es miómám..

Valaki aki esetleg hasonló cipőben járt és megosztani egy kis tapasztalatot :/

előre is köszönöm!



2021. jan. 16. 20:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( kitartás nektek 🥺 köszönöm
2021. jan. 17. 15:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia.en is miomas vagyok. Es nagy van. Es ugyanebben a cipoben jarok. Nos. Azt tudni kell ilyenkor a mehrol hogy a miomas meh, sokkal verzekenyebb. Mi egyenlore ezzel magyarazzuk.meg amugy is ezer oka van. En erosen bizom, hogy minden rendben lesz. Elso babamnal is ugyanez volt. Duphastont kaptam en. Akkor segitett. Remelem most is segít.

En is ugyanezt a tanacsot kaptam. Ha bő, alvadekos görcsös vérzés. Akkor aggodjak.

2021. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy vagy? Remélem minden rendben van veletek 🙏
2021. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Sok nőtől hallom, hogy az elején vérezget, barnázgat......nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Vigyél be elég vitamint, pihenj sokat.
2021. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!