Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Lehetek terhes ha anális...

SOS! Lehetek terhes ha anális szexnél nem használtunk gumit és véletlen becsuszott előre?

Figyelt kérdés

Nálunk gyakoribb az anál és ahhoz nem szoktunk gumit használni. Tegnap más pozitúrában próbáltuk ki és kicsit problémásabb volt mert mindig kicsúszott és egyszer becsúszott előre, persze szóltam hogy vegye ki mert rossz helyen van, és egyből ki is vette. Szerintetek így mekkora az esélye annak hogy teherbe essek?


(Normális, értelmes válaszokat szeretnék légyszi)



2021. jan. 17. 07:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2021. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%
Naná! Így születnek a kakamanók 😃
2021. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én inkább a gyönyörű fertőzés miatt aggódnék inkább, amit összeszedtél ezzel a kis akcióval. :(
2021. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Látom sokaknak nem volt érthető, hogy normális értelmes választ kértem.

Ha nem tudsz értelmes választ adni csak be szólni akkor nem kell kommentálni.


A többieknek köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 18. 07:55
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kizárt, hogy így teherbe estél volna!

Viszont a következő pár hétben figyeld magad, hogy nincs-e esetleg folyásod, mert fertőzést lehet így kapni (a végbélben lévő baktériumok bekerülnek a hüvelybe).

2021. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15. Köszönöm a tanácsot! Figyelni fogom!
2021. jan. 18. 18:58
 17/26 anonim ***** válasza:
15%

Első 2-3 hónapban mikor kezdtünk análozni a párommal akkor nálunk is volt, hogy kicsúszott aztán punciba ment vissza vagy véletlen kutyapózban lentebb rakta és rossz helyre ment.

De 1-2 másodperctől nem lesz semmi baj, legalábbis nálam nem volt. A sok károgónak meg annyit mondok, hogy így legalább belémélvezhet a párom úgy, hogy nem kell mellé tablettát szednem. Ő is nagyon szereti.

29L

2021. jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17-es

Nagyon szépen köszönöm! Így kicsit megnyugodtam.


Ha szabad esetleg kérdeznem, (nem baj ha nem kapok rá választ) volt olyan, hogy miután a párod elélvezett utána csúszott be?

Mert nekem legutóbb ez volt és most késik a mensim ami eddig rendszeres volt.... Ma vettem tesztet holnap fény derül az igazságra.

2021. jan. 30. 13:57
 19/26 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy pontosítsak, nem csúszott be csak súrolta igazából és egyből elhuztam magam és a párom is azután egyből felpattantam kitoroltem gyors elmentem WC-re utána kimostam...
2021. jan. 30. 14:02
 20/26 anonim ***** válasza:
Ahogyan leírtad, úgy kizárt a terhesség. A meg-és kimosás segíthet, hogy ne kapj pl. kólibaktérium fertőzést (Escheria coli), a terhesség nem azért kizárt, hanem mert ahhoz a méhszájhoz kell a spermát bejuttatni.
2021. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!