Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Lehetek terhes ha anális...

SOS! Lehetek terhes ha anális szexnél nem használtunk gumit és véletlen becsuszott előre?

Figyelt kérdés

Nálunk gyakoribb az anál és ahhoz nem szoktunk gumit használni. Tegnap más pozitúrában próbáltuk ki és kicsit problémásabb volt mert mindig kicsúszott és egyszer becsúszott előre, persze szóltam hogy vegye ki mert rossz helyen van, és egyből ki is vette. Szerintetek így mekkora az esélye annak hogy teherbe essek?


(Normális, értelmes válaszokat szeretnék légyszi)



2021. jan. 17. 07:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


Miután elélvez a párom popsiba utána viszonylag hamar elernyed. 1-2 percet szoktunk várni utána aztán szép lassan kihúzza. Így teljesen esélytelen, hogy punciba bemenjen.


Simán szex közben viszont átcsúszhat ha nem figyel. De gyakorlás kérdése, mert megtanulta, hogy mindig csak akkorát lökjön, hogy ne csússzon ki a popsimból. Szerencsére én be tudom fogadni tövig így mondhatjuk, hogy szuperül megy a dolog.

Én annyit szoktam csinálni, hogy szex előtt főleg ha este felé csináljuk, hogy odarakom a puncimhoz a kezem, hogy még véletlenül se tudja oda benyomni. Így tutira nem lehet baj. Lovagló póznál meg én ülök bele és én mozgok rajta.


Egyébként még akkor se biztos sokszor a teherbeesés ha telibe belédélvez a párod. Sokan hónapokig próbálkoznak.

29L

2021. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Síkosításhoz ti mit használtok?

Mert babaolajjal próbáltuk azzal az volt a párom baja, hogy alig érzi a szorítást és alig bírt elélvezni.

Testápoló nem rossz de ott figyelni kell, hogy ne száradjon ki.

29L

2021. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
22.-mi nem használunk síkosítot, mert általában előtte kézzel simogat amitől kicsit kitágulok, és be szokta nyálazni, így nincs probléma azzal hogy száraz vagy valami.
2021. jan. 31. 10:17
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálatok nem tudom meddig tart egy aktus de nálunk miután berakja kb 15 perc mire elélvez és addig nem lenne elég a nyál. Muszáj valami síkosítás.

29L

2021. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24.


Változó de általában a 15 perc a max, gyakoribb az 5-10 perc volt már, hogy kb 2 perc volt mire elment.

Akkor lehet, hogy ezért nem igényel síkosítást a dolog mert rövid ideig tart.

2021. febr. 2. 07:48
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Majd írd már le ha megjött és nem vagy terhes.
2021. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!