Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni novemberbe abba hagytam a fog.gatlomat, decemberben meg jott 27napra 2 nappal később mint ahogy a gyogyszrrel, de rendesen meg volt tovább tartott mint szokott de be tudtam annak h nem szedem a gyogyszert.?

Figyelt kérdés
Viszont ebben a hónapban nem jött meg most késik 4napot eddig csináltam egy teszte mert elég furán éreztem magam negatív lett és mivel siettem otthonról csak kidobtam a kukába majd mikor délután kidobtam a szemetet láttam h a teszten van egy nagyon vékony halvány második csík de az is lila volt csak igazából tényleg alig látszott, de feltünt mert a negatív tesztjeimen sohan nem volt még hasonló se.Nem is nagyon foglalkoztam vele mert időntúli volt, foggalmam sincs mikor jött elő, mert majd csak délután néztem meg. Azótta viszont csak csináltam másikat de az negatív viszont állandóan pisilnem kell és folyamatosan aludnék. Esetleg valakinek hasonló problémája volt e a fog.gátló abbahagyása után. Vagy szamíthatok e babára is (ha baba lenne se lenne baj mert azért hagytam abba a gyogyszert)?

2021. jan. 18. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
csináltál azóta reggel új tesztet?
2021. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia :) csináltam vagy 5 darab tesztet minden nap reggel de semmi negatív, de még mindig semmi hir a mensimrol:/
2021. jan. 21. 21:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz h neha fájdogál a hasam meg a derekam, meg jóval több folyasom van és esténként hanyingerem van meg nem tudom olyan nem jól érzem magam :/ ha nem baba akkor nem tudom mi lehet :/ gondoltam rá ha nem fog meg jönni csinálok majd egy tesztet a jövőhéten
2021. jan. 21. 21:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából arra is gondoltam h túl korán teszteltem.
2021. jan. 21. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó hogy eldöntöd😅
2021. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!