Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermadonorral való teherbeesés?

Spermadonorral való teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem is tudom hol kezdjem...Igyekszem lényegre törő lenni. Fontos megjegyeznem, hogy ez csak és kizárólag érdeklődés, érdekel a téma. Szeretném ha a rosszalló megjegyzések elkerülnének engem!!!


Néhány lényeges dolog rólam mielőtt belekezdenék...21 éves lány vagyok, heteroszexuális, pajzsmirigy alulműködésem van és szűz vagyok. Tudomásom szerint nem vagyok meddő!

A napokban kezdett el érdekelni a spermadonor általi megtermékenyítés. Igazából elgondolkodtam, hogy számomra nem igazán lényeges, hogy a leendő gyermekemnek legyen édesapja. Sokan vannak így, nem gondolnám, hogy rossz ember lennék ettől. Nem igazán találok olyan férfit akivel el tudnám képzelni az életem, ismerkedtem illetve ismerkedek is, de valahogy nem jön össze a dolog, pedig tényleg nem magasak az elvárásaim,én pedig egy full egyszerű lány vagyok, nem vagyok egy éjszakás lány, sosem vonzott a dolog. Egyetlen vágyam van, az pedig az, hogy gyermekem legyen. És igazából ha lenne rá mód ilyen formában esnék teherbe.Viszont nem tudom, hogy az én helyzetem mennyire esélyes egy ilyen spermadonoros történetre? Pláne, hogy szűz vagyok és mondjuk addig nem vesztem el?

Aki jártas ebben a témában az kérem vagy privátban vagy itt írja le nekem. Írtam már ezzel foglalkozó intézménynek, érdeklődésképpen illetve interneten cikkeket olvastam ezzel kapcsolatban, de a ti véleményetekre, tudásotokra is kíváncsi lennék. Tudom furcsa dolog ez, talán el sem hiszitek, lehet nem találkoztatok még ilyennel. De kérlek normálisan válaszoljatok, ne ugorjatok a torkomnak. Csak a lényeget írtam le, a mögöttes dolgok nem lényegesek. Nem vagyok felelőtlen vagy ilyesmi.


Köszönöm előre is a normális válaszokat, további szép napot/estét vagy amikor olvassátok! :)



2021. jan. 18. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Leszek én a spermadonorod, ennyit társadalmi munkát szívesen bevállalok.
2021. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen ezen ne gondolkodj még. Ha pl 35 éves korodig se lesz kapcsolatod/családod, akkor kezdj neki a spermadonor témának.


Addig meg sok víz folyik le a Dunán.

2021. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Az apa megléte nem számodra lényeges, hanem a születendő gyermekednek van szüksége apára!
2021. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 évesen találtam meg, akinek szülni szeretnék. Még bőven van időd.
2021. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőven ráérsz, és bizony elsődlegesen a gyereknek van szüksége apára. Neked nőként, anyaként pedig stabil támaszod lehet mikor pl hetekig nem alszol (és lehet hogy a hetekből évek lesznek).


21 éves fiatal vagy, anyának lenni nem olyan ám mint a filmekben és a reklámokban, csupa mosoly, csupa kacagás..

2021. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért beszélnelek le erről, mert most így látod, esetleg belevágsz, születik egy babad a sperma donortol és ha harminc évesen radtalal a szerelem... Akitől elveszed a lehetőséget a saját kizárólagos családtól.

Meg amúgy most azt mondod nincs szükséged társra, de azért egy gyerek mellett nagyon nagy segítség az apja!

2021. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám és megírom tapasztalatom !
2021. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj, nagyon fiatal vagy még.


21 évesen pont olyan voltam mint te. Sosem volt úgy igazán párkapcsolatom, pedig randizgattam, ismerkedtem, de sose jött össze. Valahogy úgy éreztem, ez az egész nem nekem való. És pont azt éreztem amit te: Pasi nem kéne, de gyerek nélkül nem tudnék élni.

Aztán jópár évvel később belebotlottam abba, akivel már összepasszoltunk és láttam a közös jövőnket. És ő lett a férjem, 28 éves voltam akkor.


Inkább éld az életed, randizgass, a megfelelő férfi, a gyerekeid apja pedig majd jönni fog.

2021. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még korai ezen gondolkodni. Előbb élj, dolgozz, utazz (ha majd lehet), barátkozz, ismerkedj, legyen hobbid stb. A leendő babának is jobb egy olyan édesanya, aki mentálisan jól van, tapasztalt stb. 21 évesen, apa nélkül még nincs itt az ideje ennek. Ha 10 éven belül nem változik a helyzet, akkor majd gondoldj el ezen, addig fölösleges. Lehet, hogy sokkal előbb találsz egy értelmes társat ehhez.
2021. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:(
2021. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!