Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magyarországon igénybe vehető...

Magyarországon igénybe vehető spermadonor szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Fiatal korom ellenére, sajnálatos módon pár éven belül már valószínűleg képtelen leszek kihordani egy gyermeket, ezért úgy döntöttem, hogy addig teszem amíg lehetséges. A probléma az, hogy jelenlegi sajnos nincsen párom és ketyeg az óra. Nagyon el vagyok keseredve, hiszen az anyaság az, amire mindig is vágytam. Milyen lehetőségeim vannak?

2017. júl. 21. 06:32
 1/8 vantel ***** válasza:
13%

Ne erőszakold meg a természetet!

Ha nem lehet annak oka van!

2017. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyedulallokent csakúgy nem lehet. 35 felett kell lenni és egészségügyi indok is kell hozzá, a nincs partner nem elegendőe
2017. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

1-es, ez óriási butaság!

Ha most még alkalmas a kérdező szervezete a teherbeesésre és a magzat kihordására, miért ne ragadja meg most a lehetőséget? Te nem tettél meg valamit addig, amíg tudtad, hogy van rá lehetőséged, inkább kapásból azt mondtad, hogy minek ezt erőltetni, ha magától nem megy? Ez nagyon negatív hozzáállás az élethez. A kérdező attól még lehet csodálatos édesanya, ha ez minden álma, hogy pár évvel később egy betegség következtében például alkalmatlanná válik a szervezete a gyermekvállalásra.

Kérdező! Én úgy tudom, van ilyen szolgáltatás itthon is, de az internet a jó barátod, keress rá! Az biztos, hogy nagyon költséges a folyamat az elejétől a végéig, de ha megengedheted magadnak és ennyire vágysz rá, én nagyon szurkolok!

Egyébként milyen betegségről van szó?

2017. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Elég sok procedura van vele,de van ilyen.

Írd meg mennyi idős vagy.?

2017. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%
Hasonló cipőben jártam! Nekem sikerült kerítenem egy szuper önkéntes donort, aki megcsinálta a kedvemért a vizsgálatokat is. Már ovis a kisfiam : )
2017. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hozzuk össze, hány éves vagy, és hol laksz? :)
2017. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Dániából lehet rendelni spermát.
2017. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, hogy lepontoztatok, pedig így 27 évesen már régóta szeretnék gyereket :)
2017. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!