Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett mennyi...

Fogamzásgátló mellett mennyi az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Slinda 4mg fogamzásgátlót szedek, és előző hónapban kétszer jött meg, egyszer a szokott idejében, másodszor pedig kb egy napra rá miután heveny hasmenésem volt. Ahogy a gyógyszer előírja 7 napon belül nem éltem nemi életet, viszont a következő menstruàcióm kimaradt. Több helyen olvastam, és mondták, hogy ez ilyen esetekben előfordul, azonban én kicsit stresszelek. A következő placebóijaimig még kb egy hét van vissza.

2021. jan. 19. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemrèg kezdted el a gyogyszert akkor sztem ez teljesen normalis, vannak ilyen mellekhatasai a gyogyszernek. Meg lehet ido kell meg neki h bealljon
2021. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért csinálnék egy tesztet. Még ha kevés is az esély, nem nulla.
2021. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tervben van, viszont többen mondták, hogy ilyenkor tényleg előfordul, hogy kimarad az utána közvetlen következő, és hogy várjak addig, amíg meg nem látom, hogy az az utánival mi a helyzet. Az első válaszírónak pedig: igen, most kezdtem a negyedik havi levelet.
2021. jan. 19. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok, es akkor sztem a gyogyszer miatt, èn 1 eve szedem de nekem most ebbe a honapba tok mas volt a mensim es kiderult h csak a gyogyszer mellekhatasa...

Plusz hormonalis zavar is lehet nalad, szoval nemhiszem h terhesseg miatt kene aggodnod:)

2021. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnyugtattál egy kicsit, azt hiszem :D

Viszont, akkor "támadok" egy másik kérdéssel...

Mióta szedem a gyógyszert nagyon meghosszabbodott a menstruációm (9-10-11nap) illetve nagyon gyenge lett... veled is előfordult közben, vagy az elején ilyen "krónikusabb" változás? (Bocsi, csak olyan kevesen szedik ezt a gyógyszert, nem nagyon volt viszonyítási alapom, illetve friss nekem még az egész)

2021. jan. 19. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!