Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett csak jópár nap...

Kinek lett csak jópár nap késés után pozitív a terhességi tesztje?

Figyelt kérdés

Vasárnap kellett volna megjönnie, 30napos pontos ciklusaim vannak. Azóta is éreztem azt a bizonyos megjön mindjárt érzést hullámokban egészen tegnapig...mensi sehol, teszt negatív.

Melleim minden hónapban ovukor beduzzadnak menzeszig. Most ez is elmaradt....hőm 37,5.

Miért nem jön meg, akkor, lehet hogy mégis baba lenne? Eddig minden terhességemet a nemvárt napján mutatta a teszt már....



2021. jan. 20. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen ciklus mellett ( 28-40 nap) a nem várt után két nappal, a 28 napos ciklushoz számolva már delutáni vizeletből kimutatta a Facelle.
2021. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CrystalDust ***** válasza:
79%
Nekem aznap mikor először kimaradt olyan halvány volt a teszt, hogy még kérdést is indítottam. Most vagyok a 7+1 napos, és mostmár olyan erős mint a kontrollcsík.Egész eddig mindig halványabb volt. De bő 1 hát, másfél hét után volt erős a csík amire azt mondtam már hogy ezt már tényleg látni lehet.
2021. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CrystalDust ***** válasza:
100%

* bocsi, hét. elírtam.

Azt még hozzátenném, hogy kb 30-32 naposak voltak a ciklusaim és úgy néz ki ez a baba olyan 24. napon fogant és nem a 16.körül.Szóval.... tudom nehéz, de légy türelmes. Az én számításom szerint már a 9+1 lenne a baba. :) De csak 7+1. Ver a szíve ott van. 5év várakozás után;)

2021. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor még én is remélek, pénteken tesztelek újra ha addig nem jön meg.

Most teljesen elmúlt a megakar jönni érzés is, szóval kíváncsi vagyok mi lesz.

Nekem az ovuval amúgy is akadnak gondok, mert hol van hol nincs

2021. jan. 20. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:

December 23.an kellett volna, 29.en teszteltem brutal eros pozitiv.

32 napos volt a ciklusom es neha rendszertelen igy nem is gondoltam ra.

Ird majd mi volt☺️ Sok szerencset!

2021. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CrystalDust ***** válasza:
Szia! Végül mi lett ?:)
2021. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát késett még pár napot de megjött végül :) nemtudom mi okozhatta lehet egy kis hormonzavar
2021. febr. 4. 18:39
 8/9 CrystalDust ***** válasza:
Sajnálom. Esetleg egy kivizsgálás?:/
2021. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fél évem ment el rá, minden hónapban számolva a napokat a vizsgálatokra. Amúgy már lassan 2,5 éve próbálkozunk és eddig 2 korai vetélésem is volt. A vizsgálatok során csak annyival lettem okosabb, hogy nincs peteérésem (illetve egyszer van, egyszer nincs, de többször kimarad) stimuláltak fél évig ami nem vezetett sikerre (persze peteérés lett de baba nem) aztán decemberben feladtam az egészet, mert aggódtam hogy ennyi bogyó után cisztáim lesznek stb, felhagytam minden vitamin szedéssel meg mindennel... most már csak úgy vagyunk, és nem számolgatok, nem méregetek, nagyon eszembe sem jut már csak ha babát látok :D endokrinológushoz még elmennék de sajnos a megyében egy sincs aki normális, és sajnos az nem férne bele a mindennapjainkba hogy messzire eljárjunk pláne nem ciklushoz szabva. Valamilyen szinten ezért is hanyagolom még a lombik központokat is. 24 vagyok, cseppet sem vagyok elkésve az anyaságtól, szóval még adok időt magunknak, talán még nincs itt az ideje, de ha már leszek 27 azért belevágunk a lombikosdiba.
2021. febr. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!