Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor voltunk együtt...

Peteéréskor voltunk együtt azóta eltelt 7 nap és olyan fura érzés van alul a hasamnál szurkálás. Lehetséges, hogy sikerült vagy mit érezhetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges,de a hasszurka nem feltétlenül jelent babát.nekem pl görcsölt a hasam és kicsit barnázgattam is.Rendszertelenek a ciklusaim így azt hittem megint késik és rá se bagóztam,aztán valami megérzés tört rám hogy terhes vagyok.(van már egy fiam és őt is megéreztem a teszt előtt) szóval még mindíg nem akartam tesztet venni mert úgy voltam vele várok még talán megjön,aztán egyre gyakrabban rosszul voltam türelmetlen lettem,szédültem stb.Így vettem egy tesztet és szinte rá se cseppentette még a pisit és egyértelmű pozitív lett.( du-i pisiből)
2010. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egypár negativ teszten én is tul vagyok tehát még azt nem eröltetem csak fura mert peteérés után nem szoktam érezni semmi ilyet ezért gondolom,hogy talán.......
2010. aug. 15. 11:43
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Várj még 1-1,5 hetet és ha nem jön meg csinálj egy újabb tesztet.Tudom hogy ilyenkor a várkozás és a bizonytalanság a legrosszabb de türelmesnek kell lenni :)

Drukkolok. 1. voltam :)

2010. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jelenthet terhességet, nekem is kb. peteérés után 1 héttel szurkált a hasam. Nem foglalkoztam vele, nem tudtam mért van, nem is gondoltam terhességre (igazából még nem terveztük), csak kezdtem furán érezni magam, és velem is olyan volt mint amit most előttem írtak, hogy rámtört egy megérzés, hogy terhes vagyok. Akkor 3 napja késett már, de az nálam nem sokat jelent, mert előző hónapban 5 napot késett, úgyhogy a késés részével nem is foglalkoztam. Még aznap vettünk is tesztet, és esti izeletből egyből egyértelmű pozitív lett. De már amúgy is biztos voltam benne. :)De mondom ez 3 nap késésnél volt, azért peteérés után 7 nappal ne csodálkozz ha negatív a teszt, az nagyon korai. Majd a a mensi napja felé tesztelj megint. :)
2010. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem teszteltem még ebben a honapban csak az elmult honapokban várok még biztos mert csak 2 hét mulva kell,hogy beteg legyek kb addig biztos várok ez a második clostis honapom jo lenne ha végre sikrülne
2010. aug. 15. 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges!!!:)

Nekem is peteérés után volt egy héttel kb. a hasszúrkálás.

Nem is gondoltam volna,hogy terhes vagyok,mivel nem tervezett volt és volt egy ciszta műtétem és azt hittem azért érzek hasszúrkálást.

Aztán nem jött meg időben,2-3 napot késett és volt egy érzésem,hogy vennem kell tesztet.Még aznap vettem,du-i vizeletből szinte azonnal erős 2 csíkos lett a teszt.

Remélem sikerült a baba,majd írj, hogy mi lett az eredmény!!!:)


22 hetes km.

2010. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oké mindenképp irok azért furcsa mert semmit nem szoktam már érezni peteérés után amig beteg nem leszek most meg olyan fura az egész
2010. aug. 15. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene 1-1,5 hetet várni? Én a peteérés utáni 10. napon teszteltem és már pozitívat jelzett.
2010. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én négy hónapig kaptam clostyt és mindig ilyen tüneteim voltak :( De neked szurkolok nagyon!
2010. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is tegnap voltam a peteérés után 7 nappal.

Még szombatig várok a teszttel, de holnap már megveszem:)

Sajnos elfelejtettem clostyt iratni, pedig az segítene, mindegy. Sajnos nagyon nehéz már ezt a pár napot kivárni, borzalmas lassan múlnak a napok:)

2010. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!