Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a ciklus 21....

Mit jelent a ciklus 21. napján a 30 mm-es sárgatest?

Figyelt kérdés
Inszem előtti stimulációs ultrahangon voltam, mert következő ciklusban szeretnénk az Inszemet. Most csak megnéztek és azt mondták nem írnak fel semmit mert ott van a sárgatest és csak azt növelnék. Meg kell várnom h megjöjjön és majd visszamenni akkor folytatják. Ezt nem igazán értem, ez nagy méret? Akkor nem is 14 nap körül volt a tűszőrepedés? Vagy miért nem folytatták a gyógyszerek felírását? Köszönöm

2021. jan. 22. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt,hogy volt peteérés,tüszőrepedés,helyén ott a sárgatest,ami fenntartja a méhnyálkahártyát.

Voltatok együtt a pároddal?

Ez csak feltételezés,de amíg nem kizárható a terhesség,nem adnak gyógyszert!

2021. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Igen voltunk együtt, és vhogy éreztem a ciklus közepét is, volt nyák és petefészek szerű szúrás is.

Akkor nagy a sárgatest mérete, és esetleg lehet terhesség is ebből?

2021. jan. 22. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő,de nekem mind3 terhességemnél sárgatest cisztám volt,ami a 12.hétre elmúlt,de ezt ugye a terhesség megállapításánál vették észre,nem volt teendő vele.Úgy olvastam átlagosan 15-20mm,de lehet nagyobb is,illetve ciklustól is függ.

Én olyan 5-6 nap múlva tesztelnék,ha nem jön meg!😊

Megkérdezhetem,miért kell inszem?#1-es voltam.

2021. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, hát volt 2 vetélésem, 2019ben, azután nem sikerült teherbe esnem, az orvos azt mondta ez már meddőség és inszem kell, nekem mthfr heterozigóta eltérésem van, férjemnél a sperma 3% os a morfológia van.
2021. jan. 22. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:

A sárgatest semmire nem utal azon kívül, hogy volt tüszőrepedés. Ha nincs terhesség mensivel távozik. Ha van terhesség akkor 9-14. hétig ott marad amíg a méhlepény át nem veszi a szerepét.


Az adatok alapján szép peteérésed volt és megtörtént a tüszőrepedés. Ennyi. Mivel jó a mérete így nem adnak semmit. Vagy lesz terhesség vagy nem, majd az idő eldönti.


Mielőbbi sikert kívánok, hátha már ez a ciklus sikeres lesz :)

2021. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem semmi kérdező,hát kitartást kívánok nektek!Most olvastam utána mik ezek a dolgok,eddig csak a Leiden mutációról hallottam.

Neked kell majd szúrni magad vérhígítóval?

Azt írják,hogy sokan nem is tudnak erről a dologról,mert ha normális emellett a homocisztein szint,elegendő a várandósság tervezésekor szedett folsav.Neked milyen formában kell ezt szedni?

Drukkolok!#1

2021. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6os, igen majd ha pozitívat tesztelek vérhígítóval kell szúrnom magam, és igen nem is gondolnak arra h folátot kell szedni mert a szervezetek nem állít elő kellő mennyiségben.
2021. jan. 22. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem!

Kitartást nektek akkor!Ha van kedved,írd meg,hogyan sikerült a hónap!😊

2021. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos most sem lett pozitív a hónap. De nem baj most majd az inszem sikerülni fog
2021. jan. 27. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!