Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek igy is van esely...

Szerintetek igy is van esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
A ciklusom pontosan 26 napos, es azt is pontosan tudom hogy a 11.ciklusnapon van peteeresem. Regen LH teszt is bizonyitotta plusz erzem is enyhe jobb oldali alhasi szurkalassal a peteerest. Ha ezen az idoszakon kivul vagyunk egyutt vedekezes nelkul, akkor is teherbe eshetek?
2021. jan. 23. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Mi most 27 voltunk utoljára együtt, 31 volt ovum, és terhes vagyok. A sperma 4-5 napot is képes bent várni.

2021. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ovuláció előtt 4 nappal voltunk együtt, terhes lettem. Ovuláció után már kisebb az esélye, hogy teherbe ess, de sose lehet tudni, bármikor lehet spontán peteérés, vagy csúszik pár napot az ovuláció, az se napra pontos ám.
2021. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!