Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet ilyen, vagy csak...

Létezhet ilyen, vagy csak nekem hihetetlen?

Figyelt kérdés

Anyukámról lenne szó.

Én 28 vagyok. Engem apával terveztek, 20 volt anya mikor megszült.

Rá 3 évre meghalt apa. 4éves voltam, mikor öszejött nevelőapammal. 5éves voltam, mikor született a hugom. Állítólag tervezetten. Mint kiderült, hugom után volt 3terhessége anyának, mind vetélés volt. Majd mikor 10 lettem, megszületett az öcsém. Anya onnantól gyógyszert szedett (elötte nem tudom hogy védekeztek) a gyogyszer mellett, mint kiderült 2 terhessége is volt. Az egyikről nem is tudott, 10hetesen vetélt el, a másik abortusz lett. Gyógyszer mellett, és a doki mégis ugyan azt adta újra. 15voltam, mikor szintén gyógyszer mellett megfogant kisebbik hugom. Majd szülés után a doki azt mondta, a gyogyszer nem használ, inekciót kapott. Rá 2 évre megszületett a kisebbik öcsém... így lettünk 5en tesók. 22 voltam, anya újra bejelentette, hogy terhes spirál mellett (?) Őt örökbeadták. Ekkor elköttette magát.

Állitja sose volt szabályos a havija, a gyogyszert viszont pontosan szedte. Állítólag a doki azt mondta, hiper termékeny...

Számomra ez annyira hihetetlen. Se a gyogyszer, se az inekció, se a spirál nem használ? Ha még az egyik azt se nagyon hiszem el, nem hogy a 3ból 3 ne jöjjön be...

Nevelőapám meg elhitte neki... gürizik éjjel nappal, mert anya lassan 20éve otthon van gyesen, vagy gyeten.


Nekem van egy fiam, 1 év alatt jött össze. Most is lassan 1évnél tartunk a másodikkal, de nem akar jönni.


Anyától hallgattam már nem 1x, hogy mert titokba védekezek, vagy nem akarjuk azt a babát, mert ilyen nincs, hogy ennyire nehezen foganjon meg, hisz az ő lánya vagyok 🤦‍♀️


Egyébként nem egy borsodi cigány család vagyunk...

Székesfehérvár megyeszékhely elit részén lakunk, vagyis én már csak laktam. Anyukám diplomás, nem egy buta nő.


Szerintetek?


2021. jan. 24. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de nem ez a nagyon durva, hanem hogy ezek után még mindig természetes volt nekik, hogy anyukád szedjen gyógyszert, rakasson fel spirált, köttesse el magát, pedig a vazektómia sokkal egyszerűbb és hatékonyabb.
2021. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
gyanus
2021. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
A gumiról ne is beszéljünk...
2021. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gumit nem használtak sose, ezt tudom. Nevelőapámnak valami baja van tőle... de igen, ez is megoldás lett volna...
2021. jan. 24. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mire gondolsz mi áll a háttérben?
2021. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát megmondom őszintén, hogy nem véleten volt ennyi terhessége szerintem. Anyukám irodában dolgozott. Eleg jó pozícióban. Eljött velem szülni, utána 3éves koromban vissza ment, de már csak a saját pozíciója alá. Hugom után ismét visszament, de még 1 pozícióval lejjeb.

Elöttem pénzügyi igazgató volt. Utána már csak igazgató helyettes, majd már csak osztályvezető.


Azt mikor az öcsém után vissza kellett volna mennie, na akkor jött a hugom. Majd az öcsém. Most pedig mivel az öcsém 8éves koráig járt neki a gyet, kihasználta, otthon maradt. De az öcsém már 10 éves. A mai napig otthon van inkább munka nélkül.

Bennem van egy olyan érzés, hogy nem akar új munkahelyet, de a régit sem.


Az én dokimnál is kérdezősködtem, létezik-e ilyen, ő azt mondta, látott már rá példát. Szóval akár igaza is lehet.

2021. jan. 24. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi, hogy kukacoskodok a részleteken, de anyukád 20 éves kora előtt pénzügyi igazgatò volt egy cégnél? Vagy valamit félre olvasok?
2021. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem szintén fogamzásgátlók ( hangsúly a többesszámon mindegyik abortusz után váltottak neki) és 2 fajta spirál mellett is terhes lett. Van ilyen.
2021. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7es!

Igazad van, tényleg igy hihetetlen. Elírtam véletlen. 30volt, mikor szült. Hugomnál 35,öcsemnél 40, majd 45, 47...50 volt az örökbeadásnál.

2021. jan. 24. 14:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örökbeadja meg elveteti a gyerekeit, csak hogy ne kelljen dolgoznia?
2021. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!