Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet reménykednem abba ami...

Lehet reménykednem abba ami hihetetlennek tűnt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vasárnap kéne megbetegnem, de olyan furán érzem magam, olyan fura a belső hangom...Kezdődő IR-em van, diétázok, pajzsmirigyre letroxot szedem! Két napja nagyon sokat járok pisilni(nem felfázás, tudom milyen az), és a hasam is feszül szúr, délutántól pedig eléggé szédülök! Nemtudom mire vélni, gondoltam, h az IR miatt mert így húsvét alkalmából sajnos bűnöztem lecsúszott két szelet süti :( köszi a válaszokat :)
2018. ápr. 2. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha majd sikerül is teherbe esned, ilyenkor még nincsenek tünetek, még a beágyazódás is tartana, ha sikeres hónapod lenne. Nem termelődik még HCG sem ilyenkor, márpedig terhes tüneteket az okoz. Más miatt érzed magad furán. A menstruáció viszont véletlenül sem betegség, teljesen természetes dolog, nélküle a terhesség sem jöhetne létre, egészségesebb szemlélet lenne neked is így tekinteni rá, akkor is, ha gyakorta borzasztó kellemetlen tüneteket is okoz és ténylegesen ledönti a lábáról az embert.
2018. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neharagudj.. De hosszú fájdalmas küzdés után sajnos így gondolok rá még ha tudom is, hogy "áldás" mivel ez álltal válunk anyává, de nekem csak fájdalmas betegség amire szerintem még jó pár sorstársam is így gondol! Jó éjt!
2018. ápr. 2. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mi 6 évet vártunk a babára, mégsem hívom betegségnek. Akkor lennél beteg, ha nem jönne meg, ez csak jót jelent, ha megjön, hiszen jelzi a szervezeted, hogy működnek a szaporítószervek.

A gyakori vizelési inger utalhat terhességre, nekem is így kezdődött, de max akkor tapasztalhatod ezt, ha egy hónappal korábban fogant, mint gondolod.

2018. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És két babát vesztettünk el.. Úgyhogy néha jó reménykedni és álmodozni és ha lehet akkor mindenki hívja úgy ahogy akarja és ahogy érzi!!
2018. ápr. 2. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek még ilyenkor tünetek, de reménykedni mindig lehet, egyszer be fog jönni :) egy ex-meddő anyuka
2018. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ilyen kérdéseket kiírnod,csak fájdalmat okozol vele magadnak.

Ha 8-ára (nem) várod,akor 26-a körül volt peteérésed.A beágyazódás még meg sem történhetett.De azért ennek te is utána tudsz számolni.

2018. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!