Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizakodhatok vagy inakbb ne...

Bizakodhatok vagy inakbb ne szellemcsik vagy szaradas?

Figyelt kérdés
2 napja kesik a menzeszem 12en voltunk egyutt a parommal akkor volt ovulacio is a tunetek alapjan folyas stb a hasam neha erzem hogy faj es a derekam is tegnap teszteltem de negativ kesobb megneztem a tesztet es egy halvany nagyon nagyon halvany csik ugyan olyan vastag mint a kontrol csik de alig latszik jelent meg ma teszteltem reggel megint ezen semmi nincs meg mindig nem jott meg bizakodhatok meg vagy mondjak le rolla?vagy teszteljek majd hetvegen hetfo kornyeken meg egyet?

2021. jan. 28. 10:15
 1/9 A kérdező kommentje:
A teszt ha fotozom nem latszik csak szabad szemmel
2021. jan. 28. 10:16
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Időn túli eredmény nem mérvadó. Negatív volt, ki kell dobni ha lejár az idő
2021. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi es szerinted teszteljek meg par nap mulva vagy mas lehet a keses hattereben?
2021. jan. 28. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem tesztelj holnap reggel újra!
2021. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg van remény, bár ha lh tesztet használ az ember, és tudja az ovu idejét, akkro bizony a nem várt napján pozi lesz a teszt.


Orvos szerint legkésőbb 5 nap késésnél normális ciklus esetén pozitív lesz a teszt. Én már nem igen reménykednék, de amíg nem jön meg nem butaság tesztelni :)


Nekem két hónapja késik xD Minden tesztem negatív, kimaxoltam, a tesztelhetőség idejét is... valószínű megborult a hormonom :( Szóval sajnos késés még sose garancia a babára.


Sok sikert, de kezdd lassan elengedni és időn túli tesztek negatívak, pláne amelyik fotón sem látszik. Megszáradva gyakran látszik a reagens helye, meg mikor a vizeletet szívja fel a teszt, akkor is látszik.

2021. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen meg varok 2-3 napot es ha semmi akkor elengedem lehet nallam is valami zavar van akkor
2021. jan. 28. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Késésnél biztos ovuval nagyon erős a teszt főleg a 10es
2021. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Komolyan egyesek csak azert jonnek ide hogy a helyesírási hibakat nezzek?Neharagudj hogy helytelenül irok Romaniaban elek itt is szulettem.Tudtommal nem a helyes irasrol szol az oldal szoval legyszives ha nem tetszik akkor ne szolj hozza es kesz ha nekem nem tetszik valami szem szolok csak azert hozza hogy leoltsam a masikat...
2021. jan. 28. 13:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Ohh koszonom szepen hogy ilyen okos vagy de inkabb szora sem meltatlak minden jot
2021. jan. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!