Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most bizakodhatok? Ez...

Akkor most bizakodhatok? Ez már tényleg terhesség? Vagy lehet rossz a teszt? (facelle)

Figyelt kérdés

Pcos vagyok,az endokrinológus vérvételem szerint. A nőgyógyászom szerint a petefészkem alapján nem tipikusak a tüneteim. Amúgy napra pontos a ciklusom is. Elmentem egy másik nőgyógyászhoz, aki azt mondta, bár vizsgálat nélkül, hogy felesleges is próbálkoznunk. Menjünk el a meddőségi klinikára.


Bár ez a negyedik hónap, hogy próbálkozunk ez volt az első, hogy szerintem jókor voltunk együtt. Csak a doki véleménye miatt nem nagy reményekkel áltam neki. A negyedik napja késik,egy hete fáj a mellem és mostanra megis van kicsit duzzadva. Alhasi, megjön érzésem is van azóta. Gyanús volt, hogy hóközi nagyon enyhe barnás vérzésem is volt.


Most pedig egy erős pozitívat teszteltem kíváncsiságból. Ilyenkor előfordulhat, hogy mégiscsak megjön? Merjek reménykedni, hogy megmarad a baba?


2016. dec. 17. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne az? A teszt pozitív irányba nagyon ritkán téved. Keress fel egy orvost gyorsan, akiben megbízol, akiről jó véleménnyel vannak. Van ismerősöm aki évekig nem vagy csak 1-2 alkalommal menstruált, nem is védekezett abszolút mert megmondták neki, hogy úgysem lehet pitty-putty gyermeke és mégis minden kezelés stb. nélkül egészséges kisfiúz szült! :)
2016. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm kismenye PCO, IR mellett, fogamzásgátló mellett beszedett egy antibiotikum kúrát, mert fájt a foga. Mostanra 18 hetes :D
2016. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Haj... nagyon boldog vagyok. Csak lassan merek örülni. Az lesz. Már ki is néztem magamnak egy orvost, aki ért a pco-hoz és nagyon jók a vélemények róla. Köszönöm :)
2016. dec. 17. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Hóközi barnazas hany napig tartott nalad? Es mikor teszteltel? Ha szabad tudni? Lehet hasonlo cipőben jarok. Elore is koszi :)
2016. dec. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy baba és a barnázás miatt megejtenék egy progi nézetést. Hátha kell pótlás. Jó egészséget :)


8hkm

2016. dec. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha rózsaszín vagy piros a 2. Csík akkor az baba azért ekkorát nem tud tévedni egy teszt sem. Boldog babavárást 😍 😘
2016. dec. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A barnázás csak egy nap volt. Akkor is nagyon kevés. Drukkolok, akkor Neked :) :)


Köszönöm mindenkinek a megnyugtatást. A barnázást pedig akkor említeni fogom a dokinak. Puszi Nektek! :)

2016. dec. 18. 22:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Jah és a nemvárt utáni 3. nap teszteltem. :)
2016. dec. 18. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2016. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál. 5-6 hetes és már pulzál a kis szíve. :)


Kaptam sárgatest hormon potlót biztonság képp. Úgyhogy minden rendben. Köszönöm az érdeklődést!

2016. dec. 29. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!