Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tini korban teherbe esés?

Tini korban teherbe esés?

Figyelt kérdés

Főleg arra lennék kíváncsi,hogy ki hogy reagálta le, mi lett a következménye, együtt maradt-e az apával,

Megtarartottátok-e a picit, és kinek hány évesen történt meg az eset, ha volt olyan hogy erőszak útján történt arra is kiváncsi lennék,

Köszönöm


2021. jan. 28. 13:24
 1/6 anonim válasza:
94%

Szia!

Én teherbe estem, az apa végig kitartott volna melettem, már 1 hónapos kismama voltam amikor elkezdtem görcsölni és elment a baba. Szomorú dolog elveszíteni egy számomra kedves kincset.

Természetesen először nem ugráltam a hírtől, mivel én gyógyszert szedek aztán valahogy sikerült. (azért szedtem fogamzásgátlót 16 évesen, mert nagyon erős volt a menstruációm és 2 hetente volt meg. Nőgyógyász ajánlott egy gyógynövényest)

Aztán jöttek nekem tünetek. Undorodtam az evéstől, teljesen olyan volt mitha megakarna jönni. Jött egy sugallat, hogy mi van, ha terhes vagyok. Ezt elhesegedtem, de stresszeltem miatta szóval teszteltem. Aztán pozitív lett. Apáék 1 hét múlva tudták meg addig csak barátom tudta. Már mindenki lelkileg felfogta, hogy nem akarok abortuszt, aztán jött az a tragikus délutánom, amikor elment a baba. Kaptam kezelést és idővel lelkileg is jobban lettem. Nagyon megviselt.

Ma már a kisfiúnkat várjuk ugyan azzal a férfival, mint anno 7 évvel ezelőtt 😊

2021. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam 18 évesen esett teherbe a barátjától, érettségizni már pár hós terhesen jött. Később összeházasodtak és még három gyerekük született, most 15 évvel később is együtt vannak. De azt hiszem, ez a történet inkább a ritkaságok közé tartozik.
2021. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ismerősöm 18 évesen lett terhes, majd lett még egy gyermekük, másfél évvel később, de a kapcsolatuk rossz volt szét is mentek, mikor a második kicsi megszületett. Egyidősek voltak, sajnos a legtöbbször meglátszik a fiatal apukákon az éretlenség, tisztelet a kivételnek, de a legtöbbször miattuk lesz káosz a tini terhesség. De ismerek olyan párt is, akik 16 évesen lettek szülők majd már felnőttként összeházasodtak és lett még egy gyermekük, igazán szép és boldog család. Van akinek sikerül van akinek nem. Nagyon sok mindentől függ. Fiatalon azért hátránnyal indul az ember nem is kicsi hátránnyal. Minden esetre emelem kalapok azok előtt akik belevágnak és végig csinálva szuper családot alapítanak.
2021. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 16 évesen szült, kis szülői segítséggel befejezte az iskolát, ő nappalin, apuka munka mellett, levelezőn diplomázott le. Mos 27/29 évesek, 2016ban volt az esküvőjük, saját házban élnek és most várják a második babát.
2021. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Ugye nem vagy terhes?
2021. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Másodikos gimisek voltunk, amikor két osztálytársunk egymásba habarodott és jött a kisbaba. A lány félbehagyta a gimit. Hivatalosan nem íratták a fiú nevére a kisbabát. A srác maradt a gimiben. A fiú szülei magukhoz vették őket. Lányanyának jelentették be, s hogy az apa ismeretlen. A srác érettségi után a nevére vette a kicsit és összeházasodtak. A lány estin végezte el a gimit. A két család összefogott, mindkettő diplomát szerzett. Aztán még lett + két gyerekük. Boldog, szép családi életük van, 6 unokával.
2021. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!