Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés, vagy...

Beágyazódási vérzés, vagy menstruáció?

Figyelt kérdés

22-23-án voltunk együtt a párommal, s vagy 3x-4x belém élvezett. A gyerek már szóba volt köztünk.

Tegnap rózsaszínes, kevéske “vért” vettem észre, azóta is ugyanez a felállás, csak egy kicsit több jön, de ugyanolyan rózsaszínű, nem piros.

Ez lehet beágyazódási vérzés?


2021. jan. 29. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia!Ezt a "belém élvezett"kifejezést szerintem hanyagold.Máshogy is ki lehet magad fejezni mert minden felnőtt nő tudja hogy mivel jár egy aktus egyébként🤣🤣A kérdésre válaszolva lehet az a vérzés oka

Én úgy szoktam kifejezni magam hogy szeretkeztünk védekezés nélkül vagy együtt voltunk védekezés nélkül vagy szerelmeskedtünk vagy közösültünk és még sorolhatnám🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ez a kérdés már lett volna.

Amúgy mi is pont ezeken a napokon voltunk együtt akkor volt ovum. Illetve előtte is

Szerintem ez korai még beágyazódáshoz. Ha volt...

2021. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Miért hiszik mostanában a nők, hogy a vérzés a terhesség jele vagy köthető hozzá? Ha terhesen vérzel már alapvetően gond van. Ugyanez igaz a többire is...Ha rózsaszín, akkor friss vérről van szó, kevés mennyiségben. Inkább progi probléma okozza.
2021. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én sem tudom #3-as hogy miért kombinálnak feleslegesen a teszt előtt.Nem érti senki hogy meg kellene a teszt napját várni és aztán kiderül😉Van ilyen hogy beágyazódási vérzés de nem mindenkinek és ahogy én tudom nem olyan gyakori az mint ahogy hiszik sokan🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 első terhességemnél volt "beágyazódási vérzés". Aha, hormonzavar okozta a közti vérzést és el is ment a baba a 6.héten.
2021. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom😢Már sikerült azóta?
2021. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, következő hónapban, ahogy kaptam rá progit. Már az utolsó hetekben járunk ?:)
2021. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó👍👍Gratulálok!😊😊Biztos cuki lesz a babád😉😉
2021. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!