Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyire lehetsége...

Szerintetek mennyire lehetséges, hogy valakinek a terhessége alatt negatív legyen a tesztje?

Figyelt kérdés

Volt már hasonló az ismerősi körötökben?

Olvastam egy ilyen sztorit, de szinte lehetetlennek gondolom.

(mielőtt bárki letámadna kommentben, nem hiszem ezt magamról,csupán érdekesnek találom a témát)


2021. jan. 31. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ilyenről még. Olyan volt, hogy később lett csak pozitív, pár nap késés után, de olyan, hogy tényleg terhes és a teszt később sem lesz pozitív, olyanról még sose.
2021. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam meg ilyenről. Szerintem ha jó a teszt akkor idővel kimutatja
2021. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt írta nemrég valaki gyakorin, hogy neki a terhesség első 2-3 hónapjában semmit nem mutattak ki a tesztek.

Szóval valszeg előfordulhat, csak ritka mint a fehérholló. Mint mikor valaki vérezget (bár nem olyan erősen) a terhesség első 2-4 hónapjában. Sokan ezt sem hiszik el, de így van.

2021. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek a veséje nem választja ki a HCG hormont a vizeletbe, így a szokásos lepisilős tesztek nem mutatják ki. A vérből ettől függetlenül kimutatható. De tényleg nagyon kevés ilyen nő van.
2021. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom keresztanyukája pl így járt, 9 hetesen próbált utoljára tesztet, ekkor már orvos által igazoltan terhes volt, de negatív lett a teszt. Neki a tipikus nem választódik ki a hcg a vizeletbe helyzete volt.


Egy másik anyuka ismerős második terhessége volt ilyen....negatív tesztek majd végre lett egy pozitív, és rá egy hétre ment dokihoz, ott kiderült 14 hetes terhes. Mivel többdarabos rendelt tesztje volt a doki szerint lehet hibás selejt tesztek voltak.


Szóval előfordulhat, ilyen olyan okok miatt.

2021. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtátok ezeket!


#5-ös: Azt esetleg tudod mi volt az oka annak, hogy a vese nem választotta ki a hormont?

2021. jan. 31. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajnos nem tudom. De mintha olvastam volna, hogy valami genetikai eltérés az oka. Tehát akinek ilyen van annak soha nem lesz pozi tesztje, egy terhességnél sem.
2021. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm járt úgy, hogy minden tesztje negatív volt, de mivel nem jött meg neki elment orvoshoz, 8 hetes terhes volt. 🤷🏽‍♀️
2021. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8-as: Barátnődnél kiderült mi okozta ezt?
2021. febr. 1. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudta az orvos megmondani sajnos.
2021. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!