Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29-én kellett volna megjönnie...

29-én kellett volna megjönnie , Csinaltam tesztet ami pozitív lett.nagyon boldog voltam . Csinaltam azóta minden nap ,hogy erősödik e a csík ,ez így is ment tegnapig. Mára egészen halovány ,szinte negatív...ilyenkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Orvos nem látott, korainak éreztem.

2021. febr. 3. 08:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Hát tényleg jó lenne látni. Ha egyértelműen jelentősen halványodnak akkor bizony sajnos csak kémiai. Ha nagyjából egyformák akkor még nem kell megijedni. Az evés ivás is beleszól, hogy mennyire koncentrált a vizelet. De ha pl fele olyan erős az utolsó teszted mint az előzőek, akkor sajnos el kell engedni.


Minden jót.

2021. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha az általad küldött linkből kiszűrjük a lényeget, máris van kép:

[link]

2021. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%

Na sikerült megnézni


[link]


Itt a link, sajnos ez szinte biztos, hogy kémiai. Alapból nagyon halványak, nem tudom mióta tesztelsz, de már erősebbnek kellene lennie, azt jól tetted, hogy azonos tesztet csináltál, hisz látszik a különbség. Javaslom csinálj holnap is egyet reggel, akkor minden kiderül.


Szinte biztos, hogy kémiai lesz, de ne legyen igazam :( Ha valóban az, akkor 3 napon belül kb meg fog jönni.

2021. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kémiai, már a többinek is erősebbnek kellett volna lennie.
2021. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Azt is csinaltam ki is írta 30-án hogy terhes vagyok és 3-4 hetes lehetek. Ezért félek... beleptem az 5. Hétbe és halvány lett szinte semmi. De sajnos nem tudok képet csatolni mert nem engedélyezi az oldal .. ezért csak elmeséle.
2021. febr. 3. 10:46
 16/38 A kérdező kommentje:
Marmint digitális teszt is van. Es egyből kiirta h terhes vagyok
2021. febr. 3. 10:48
 17/38 anonim ***** válasza:
Ha 29-én kellett volna megjönnie, akkor nem lehetsz 5 hetes terhes. És a teszt is hülyeséget írt. Mensi napján 1-2hetet kell írnia. Mensi napján 4 hetes terhesség van. Hacsak nem 40plussz naposak a ciklusaid. Én elmennék dokihoz a helyedben, mert az baromi furcsa, hogy túl sok hetet írt ki a digitális teszt a többi meg halvány és halványodik. A digitális teszt mindig két héttel kevesebbet ír a valósnál. Tehát valami itt nagyon nem stimmel. Esetleg megnézhetnél egy normális sima tesztet is pl x-epil. Ha az is ilyen majdnem láthatatlan akkor nincs baba.
2021. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Utolsó ír hülyeségeket, a kérdező azt írta, 5. hétbe lépett, ami igaz is (4 hetes betöltött = 5. hétben van), és semmi extra nincs azon, ha a digitális 2-3 hetet ír menzesz napján (ami ugye 4-5 hét), hisz a menzesz napján pont 4 hetes a terhesség, ha tankönyvi pontos ciklust veszünk, az meg ugye normális, ha valakinek pár nappal korábban fogant a baba, korábban ágyazósott be és máris picit több HCG-t termel. A legtöbb digi teszt amit láttam menzesz napja körül 2-3-at mutatott. Ha meg ezt 30-án csinálta, amikor a rendes tesztje is pozitív volt, nincs ebben semmi ördöngősség.

Kérdező, a digi teszt sem szentírás, az is csak hcg-re reagál. De próbálj még egyet, meglátod, mit mutat. Sajnos ez eddig kémiai lesz

2021. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Ma csinalok még, es majd írok.

Szerintezek ha orvoshoz mennék látna vmit? Vagy felesleges ez már? Azt mondaná amúgy is korai az 5.hét?

2021. febr. 3. 11:34
 20/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

A tesztek tényleg halványak, mindegyik másik napon készült?

Sajnos a doki meg valószínűleg nem látna sokat. De ha nem jön meg egy hét múlva már érdemes lenne elmenni

Szurkolok azért!

2021. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!