Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29-én kellett volna megjönnie...

29-én kellett volna megjönnie , Csinaltam tesztet ami pozitív lett.nagyon boldog voltam . Csinaltam azóta minden nap ,hogy erősödik e a csík ,ez így is ment tegnapig. Mára egészen halovány ,szinte negatív...ilyenkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Orvos nem látott, korainak éreztem.

2021. febr. 3. 08:41
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Elkezdtem barnázni.. 😐🤏

És görcsölgetek...

2021. febr. 3. 19:50
 32/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Ha nem lesz több csak kicsi barnazas érdemes lenne orvoshoz fordulni szerintem

De ha megjön, akkor valószínűleg megfogant csak nem tudott megmaradni. Ilyen tényleg sűrűn előfordul sajnos

Kívánom a legjobbakat!

2021. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Egyenlőre az is eltűnt. A tesztem a reggeli vizeletből szabad szemmel rákoncentrálós de dupla csík... csak ugyanolyan halvány. (Csinaltam mellé egy lh-t is az viszont erősebb mint a kontroll)

A hőm 36.4 volt de ezt is csak mátol kezdem nezni...

Orvos meg kozolte h febr. 16.. 😢

Aggódok, fogalmsm nincs most hogyan tovább.

2021. febr. 4. 04:25
 34/38 A kérdező kommentje:

Ez a mai halovány kis tesztem.

+az lh

[link]

2021. febr. 4. 04:49
 35/38 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem nagyon akar erősödni és barnázol is valószínű nem tapadt meg rendesen. :(
2021. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Lassan ráébredek ,hogy ezt el kell engednem . Pedig úgy szeretném... 😢

Minden bíztató szó erőt adott de ez a baba most nem engem választott úgy hiszem.

2021. febr. 4. 07:49
 37/38 anonim ***** válasza:
Ne várj a dokival, jó lenne, ha rádnéznének, mert akár méhen kívüli is lehet, az meg nem játék. Menj ügyeletre. Egy biztos, a halvány és nem erősödő tesztek semmi jót nem jelentenek :( Nagyon sajnálom és szorítok, hogy semmi komoly baj ne legyen és mielőbbi sikert kívánok. Kitartás, túl lesztek most ezen aztán jönni fog a kis csoda!
2021. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos ebben a koronahelyzetben kb mindenhonnan elhajtanak.. megpróbálok intézni előbb orvost.
2021. febr. 4. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!