Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29-én kellett volna megjönnie...

29-én kellett volna megjönnie , Csinaltam tesztet ami pozitív lett.nagyon boldog voltam . Csinaltam azóta minden nap ,hogy erősödik e a csík ,ez így is ment tegnapig. Mára egészen halovány ,szinte negatív...ilyenkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Orvos nem látott, korainak éreztem.

2021. febr. 3. 08:41
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem jött meg , a melleim pont tegnap kezdtek el feszülni ,nagyon fájtak. Mára ez is elmúlt. Köszönöm a bíztatást , egyenlőre próbálok reálisan gondolkodni csak annyira nehéz. Szerettük volna már ,többször is próbálkoztunk mindannyiszor hófehér negatív tesztek lettek. Most nagy volt az öröm és ezért nehéz..
2021. febr. 3. 11:48
 22/38 anonim ***** válasza:
2021. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

[URL= [link]

Hazaertem és az olcsó teszt még mindig halvány , de csináltam egy másikat is.

2021. febr. 3. 13:34
 24/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy sikerül e megnéznetek, remélem


[link]

2021. febr. 3. 13:36
 25/38 anonim ***** válasza:
A rózsaszín kupakosnak + kell mutatnia pozitív esetén vagy csak függőleges vonalat ?
2021. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Ez olyan ami csak függőleges. A clearblu a +jeles. Ez így pozitív.

Ezert is vagyok reménnyel teli... csakhát mondják hogy a hormon lassan ürül...hát nagyon rettegek most holnap reggel is csinálok. Már nem stresszelem ma magam..

2021. febr. 3. 14:13
 27/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Amennyiben az utolsó teszten csak két vonal kell akkor az nagyon szép pozitív

Én továbbra is szurkolok és várom a fejleményeket

2021. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szívből.

Nagyon boldog lennék ha nem csak vaklárma lenne. De eddig senki nem írt bíztató tapasztalatot. Én ma már amennyit sírtam... hát sosem gondoltam hogy egy "kis csík" ennyire fontos lesz .

2021. febr. 3. 15:08
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ne sírj, hisz még nem biztos semmi! A kék csíkos az elég egyértelmű pozitív. Persze még akármi lehet, és tudom, piszok nehéz. Drukkolok. Igyál egy finom teát, tegyél be valami bugyuta vígjátékot, kicsit kapcsolj ki. Tragédia nincs, ha mégis kémiai, gondolj arra, sajnos nem ritka. Nekem is volt, ráadásul inszem után.
2021. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Sajnálattal hallom hogy ez nem ritka dolog.

De köszönöm a bíztatást 😊

Egyébként az a szép pozitív tesz most hómező.. nem értem miért nem marad úgy , bár nem gondolom hogy egy akár 20 percen túl van jelentősége. A lényeg egy perc alatt ott volt ... 😊 izgulok de a párom annyira szuper hogy bárhogy is alakul ő mellettem van

2021. febr. 3. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!