Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka hogy fennt...

Mi lehet az oka hogy fennt maradt a hőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért írok ide, hátha járt már hasonlóképpen valaki és tudna segíteni.. Bár tudom nem vagyunk egyformák. A helyzet az hogy több szem fogamzásgátló is kimaradt ebben a hónapban,(többek közt az első héten) ráadásul antibiotikumot is szedtem mert beteg voltam. Most időben meg is jött, de némi alhasi fájdalommal, és szövetdarabos volt az első nap, illetve olyan vizes, nyálkás. A első nap éjszakáján kB négyszer is kinnt voltam pisilni. Ráadásul ramertem ebben a hónapban a hőmre, ami felment és fennt maradt a mai napig. Nem kérek bántásokat, mert elfelejtettem a gyógyszert.. Tisztában vagyok a dolgokkal.. Ha lett volna baba és nem lett volna semmi gond megtartottam volna.. Köszi a válaszokat...

2021. febr. 4. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett nem méregetünk hőt, teljesen felesleges. Nem mutat semmi érdemit.
2021. febr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, a gyógyszer is tényező.


Viszont nem bántásból, de hogy lehet elfelejteni beszedni többször is egy minden napos gyógyszert? Pláne, ha esetleg már hosszú hónapok óta szeded, azért ez napi rutin. Illetve, ha nem akartok babát ilyenkor gumit kellene használni. Pláne antibiotikum mellett kell a plussz védekezés. Legközelebb figyelj oda.


Mivel megjött terhes tuti nem vagy, a nyálkás darabos cucc a méhnyálkahártya ami, ha kicsit épp vastagabb lett mint szokott, akkor azért tűnt fel neked most. Teljesen normális dolog. Ne aggódj.

2021. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!