Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lányok, nektek mennyi volt a...

Lányok, nektek mennyi volt a legtöbb nap amíg fennt maradt a hőmérs. Görbétek?

Figyelt kérdés
(és aztán sajnos leesett .. )
2013. szept. 26. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
középidőben, ovulációkor felmegy, és ott is marad 14 napig. Kb, mert van akinek mensi előtt 1-2nappal már leesik, van akinek utánna. Akinek hosszabb ideig van fent középidőtől mensiig, annak hosszabb is a ciklusa.
2013. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kíváncsi pl . nekem fennmaradt X napig .

És jött a csalódás mert leesett .

Neked mennyi volt a legtöbb nap ovuláció után ???

2013. szept. 26. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindig 14 nap volt, utánna mindig leesett.


Egyszer nem esett le, Ő most 4éves :)



Akkor érdekes a dolog mikor késik több napot, és úgy marad fennt, akkor már lehet bébi :)

De azoknak marad fennt több napig, akiknek hosszú a Luteális fázisuk, de ez ritkább, inkább olyanok vannak többen, akik később ovulálnak, a 14 nap általában állandó. Láttam már olyan görbét is, hogy a hölgy már javában menstruált, jól emlékszem mensi után a harmadik napon esett le a hője

2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Húúú , hát nekem késik is meg fent is van , de még alig 7 napja . Szóval nagyon izgulunk párommal . :)
2013. szept. 26. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
7napja késik, vagy 7napja van fennt a hőd??? Nem mindegy :):) Hány naposak a ciklusaid, és most hol tartasz?
2013. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindkettő egyszerre , ezt kapd ki . 28napos.
2013. szept. 26. 23:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt kapd ki. :):) Akkor hét napja ovuláltál (a 21-ik napon), és azért van fennt a hőd, vagyis hét nap múlva fog megjönni (vagy nem a mensid).

Akkor van peteérés,középidő, amikor felugrik a hő, és fennt is marad egészen a köv.mensiig, vagyis 14 napig.



Az más kérdés, hogyha trifázisos a görbéd, vagyis a "cover line" fölött vagy már jó ideje,és a nemvárt napján még feljebb ment a hőd. Görbét tudsz linkelni? A nemvárt előtt hogy alakult a hőd? Vagyis az előtt milyen volt mielőtt felment volna?

Tesztet nem csináltál?

2013. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:))

Nézd csak itt van : de én már semmit se értek , inkább küldöm a linket :

[link]

2013. szept. 27. 13:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a 14.-i az szerintem nem jó mérés mert akkor nagyon fáradt voltam , akkor alig aludtam .
2013. szept. 27. 13:45
 10/13 anonim ***** válasza:

szept 20 peteérés. Még 7 napig így kellene maradni, hogy azt lehessen mondani hogy ovuláltál ebben a hónapban, lehet hogy ez egy késői peteérés.

Huszadika előtt teljesen a Cover Line alatt volt, onnan kell számolni a peteérést mikor felugrott...most tök jó, bármi lehet!!!! Maradjon is itt a hő! :)


Akkor van gáz hogyha mindig 28 napos a ciklusod, és mindig ilyen a hőd, hogy írod 7 napja késik, és ha megnézed a görbéd, és leveszed belőle azt a hét napot ahol fennt van a hőd, előtte az nagyon nem szép anovulációs görbe :(

Babáról akkor érdemes elkezdeni álmodozni hő alapján, ha már a 15-ik napodon is magas (ovutól számított 15-ik nap), vagy utánna is.

Akkor lenne bébi, hogyha úgy késne a mensid, és lenne fennt a hőd, hogyha már 14-én lett volna ovud, és emelkedett volna.


De tudod mit, bekockáztatom, hogy simán lehet trifázisos görbe úgy, hogy 14-én volt ovulációd. Nézd meg akkor feljebb ment, ott maradt, majd 7 nappal később ugrott még feljebb, és azon a szinten maradt!!!

Hűha!!! Erre kíváncsi leszek. Láttam már ilyen kacifántos görbéből bébit :):) Teszteeeet!!!! :)

2013. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!