Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele?

Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

01.28-án volt a mensim utolsó napja, azóta szinte mindennap együtt voltunk a férjemmel. A naptár szerint 02.10én lesz az ovulációm. De egy pár napja a hasam olyan fura, mintha meg akarna jönni, és a közérzetem se az a nagyon jó..

02.24én lesz a legközelebbi esedékes nem várt...


2021. febr. 4. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még semmilyen terhestünet nincs. Nem voltál bioszórán?
2021. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gúglizz rá a teherbeesés menetére. Rád fér egy kis ismeret :)
2021. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pfúú 😌. Ne haragudj meg de hány éves vagy? Felnőtt létedre csak tudni kéne, hogy hogyan alakul ki a terhesség...vagy ha bizonytalan vagy, akkor érdemes lenne utána olvasni.
2021. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ma kikészulok ezektől a k.rva kérdeseitektol..hogy a f.szba lenne tüneted ha még ovulaciód se volt,és egy hete volt meg?komolyan neked isten mencs gyerek ha még ennyit sem tudsz...
2021. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom már idegileg szerintem mára ki is lépek :D
2021. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már a méhszájtapogató csajnál kiakadtam szóval jól bírom.
2021. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Szia!Maximum a januári ovulációd kapcsán eshettél teherbe márha volt ovulációd januárban
2021. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az ovud lesz lassan azt érzed. De mint láthatjuk te nem is tudod mi az az ovuláció
2021. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
De tudja szerintem a Kérdező hogy mi az ovuláció gondolom.Lehet a januári ovuláció eredményét érzi most magyarán teherbe esett vagy nem tudom vagy a következő előtti jelek.Nem lehet tudni.Lh tesztet vegyél Kérdező és akkor jobban be tudod határolni a termékeny napjaidat és egy terhességi tesztet ellőhetsz és akkor így nem bizonytalankodsz feleslegesen
2021. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Ahhh, meg még ezek az okos válaszolók is, mint a 9. Adják egymás alá a lovat, aztánb majd a teljesen negatív teszten is látják a második csíkot.
2021. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!