Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer abbahagyása után...

Gyógyszer abbahagyása után normális a barnázás? Többi lent...

Figyelt kérdés
December végén hagytam abba a fogamzásgátlót, mert szeretnénk egy kistesót. Rá pár napra megjött a megvonásos vérzés, aztán a mensi utáni 12. Naptól a 16ig barnáztam. Gondoltam semmi gond, a gyógyszer megvonás miatt lehet. Elmentem az éves rákszűrésre ahol a doki talált a jobb petefészkemben egy cisztát, így a mensi utánra vissza hívott, hogy felszívodott e. A januari mensi (abbahagyás utáni első mensi) 3 napot késett, de iszonyat görcseim voltak. A héten voltam vissza kontrollon a nődokinál, szerencsére felszivodott a ciszta. Viszont most a mensi után 7.nappal ismét jelentkezett barnás takonyszerű valami görccsel.ez szerintetek még a gyógyszer miatt van? Vagy jelezheti ez már a peteérést?
2021. febr. 6. 03:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Miután abbahagytam a gyógyszert majdnem 3!!!! Hónapig egyfolytában barnáztam. Fél év kellett mire nagyjabol helyrealltam.
2021. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!