Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki ciklus számítá...

Segítene valaki ciklus számításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
21én kezdődött az utolsó menstruációm, elvileg 18án lenne esedékes a következő. 2 naponta szeretkezünk a párommal, nem védekezünk, bennem megy el. HA teherbe esek mikor kell éreznem bármit is? Közben sokszor van hogy szurkál a hasam, volt olyan nap hogy erősebb is volt, illetve pár napja erősebb fehér folyásom is szokott lenni. Én annyira nem néztem utána a dolgoknak, csak megis jó lenne tudni mikor mire kell figyelnem, esetleg mikor lehet bármi tünetet észrevenni
2021. febr. 6. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
6.héten járok, és én még mindig nem érzem azt a valamit, amit vársz 😅😅
2021. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor késik tesztelj
2021. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én nem várok semmit, sőt én nem gondolom hogy terhes lennék, mivel csak nemrég hagytam abba a gyógyszert, de a párom magyaráz folyton, hogy szerinte össze vissza eszek mindent, tuti terhes vagyok, sőt a munkahelyen múltkor szóvá tették hogy nincs e valami bajom, mivel sokat járok ki pisilni. Jah és a munkahelyen aztán pláne nem is említettem hogy babát szeretnénk, mivel még csak most fog lejárni a próbaidőm.
2021. febr. 6. 17:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek full nem terhes tünetek...


Vegyél egy tesztet, azt ennyi, nem kell ilyenekre adni.


Én se nem ettem máshogy, se nem jártam sokat pisilni...


Nem értem ezek után a kérdésedet.

2021. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első tüneted a menzesz elmaradása lesz, a párod lehet nagyon lelkes, de csak hamis reményeket ébreszt. Az, hogy sűrűn jársz pisilni nem csoda, tél van, és hideg.
2021. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszú a ciklusom? Mostanság lehet pete érésed. Terhes tünet ilyenkor meg egyértelműen nincs.

Ami nekem menzesz előtt tünet volt, legalábbis annak gondolom: nagyon fájt a mellem, addig kb soha. Pár nappal előtte folyton aludtam volna. Nem volt pattanás, ami mindig kijön.

2021. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ciklusod*
2021. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hány napos, azért írtam ki a kérdést, hogy kb mikor lehet peteérésem stb...
2021. febr. 6. 17:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemár, hogy ennyire ne legyél képbe a dajat testeddel....
2021. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

*saját...



Ha te nem tudod, mi honnan tudjuk?!

2021. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!